Головна » 2013 » Грудень » 18 » Вивчати, щоб зберегти
11:25
Вивчати, щоб зберегти

У чарівному саду під наглядом долі живуть земні радощі. Це велика радість бути справедливим, добрим, радість закінченої праці, радість мислити, розуміти, бачити прекрасне.

Ми поєднані з усім живим у природі невидимими, проте міцними зв’язками. Краса її величності природи не може не бентежити душу. І, щоб зберегти життя, необхідно знати, глибоко розуміти і поважати живий світ, землю-годівницю, без цього не мислиме існування навіть найкраще оснащеної технікою цивілізації.

Ліцеїсти природничого профілю мають змогу стати частинкою природи завдяки польовій практиці, а захистити довкілля через наукову працю.

13 грудня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді відбулася науково-практична конференція школярів, присвячена дослідженням у галузі природничих наук, гаслом якої є «Вивчати, щоб зберегти».

У роботі конференції взяли участь учні та викладачі ліцею, викладачі та студенти Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, гості департаменту екоресурсів Чернігівської області, Чернігівської обласної станції юних натуралістів, батьки ліцеїстів ІІ природничого. Відкрила роботу конференції директор ліцею Галина Василівна Коломієць, яка привернула увагу присутніх до важливості плекання краси рідної землі, збагачення її, відчуття душею та серцем. Також директор нагородила ліцеїстів ІІ курсу природничого профілю дипломами та грамотами обласного рівня за досягнення та перемоги у різних натуралістичних конкурсах.


Матеріали, подані на конференцію, були поділені на чотири секції:
1. Агробіостанція ліцею як осередок науково-дослідної роботи.
2. Біорізноманіття та природно-заповідні території.
3. Прикладні спекти агроекології.
4. Наукова робота в біологічному та екологічному напрямках.

У перервах між секціями були творчі виступи учнів: ювілейна агіт-бригада із представленням 20-річної історії екологічних практик, пісенні номери та декламація тематичних віршів.
Із словами вдячності за глибокий підхід до наукових досліджень ліцеїстів та власними враженнями наприкінці конференції звернулися гості: Руслана Григорівна Кидиба (станція юних натуралістів) та Валентина Юріївна Ганжа, яка представляла на конференції департамент екоресурсів.


Звичайно ж, успіх кожної справи залежить від невтомної праці організаторів, а у випадку нашої конференції, наукових керівників. Ми вдячні за тривалу відповідальну працю Юрію Олександровичу Карпенку, кандидату біологічних наук, доценту, завідувачу кафедри екології та охорони природи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, кандидату біологічних наук, викладачу кафедри екології ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка Потоцькій Світлані Олександрівні, Конюшій Людмилі Миколаївні, спеціалісту вищої категорії, вихователю групи ІІ природничого.
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 851 | Додав: tkachenko | Теги: Екологія, виступ, практика, конференція | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar