Головна » 2015 » Березень » 30 » ВІВАТ, переможці олімпіад!
14:17
ВІВАТ, переможці олімпіад!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 06.03.2015 року № 248 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» та з метою розвитку і підтримки обдарованої молоді з 12 березня до 16 березня 2015 року у місті Рівне пройшов ІV етап V Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося 12 березня 2015 року в комунальному закладі «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради. Гостей привітав художній колектив навчального закладу.

У заключному етапі ІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології взяли участь 73 учні 10-11 класів із 24 областей України та м. Києва. Випробування для них складалися з двох турів – теоретичного (виконання тестових завдань) та практичного – у формі публічних захистів проектів. Тематика наукових робіт учасників розкрила широкий спектр екологічних проблем України.

Чернігівщину представляла серед інших здібних учнів ліцеїстка біолого-хімічного профілю Чернігівського обласного педагогічного ліцею, другокурсниця Федорок Яна. Вона отримала за свої знання та працю диплом ІІІ ступеня, а також нові знайомства, враження та можливості.

Для учасників олімпіади була організована екскурсія мальовничим містом. Учні відвідали краєзнавчий музей, книжкові магазини, центральну площу міста тощо.

Тож, наша учениця повернулася з олімпіади з певними планами – доопрацювати ще багато прогалин у шкільних дисциплінах, адже її колеги вразили своїми блискучими знаннями. А також підготуватися до ЗНО із обраних предметів задля вступу до обраного вузу. Який він – Яна залишила в секреті.

Анастасія Шрамковська,
інформаційний центр ліцею «ШТРИХ»

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 537 | Додав: tkachenko | Теги: олімпіади з екології, Екологія, учасники, Олімпіада | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar