Головна » 2013 » Лютий » 26 » Вітаємо переможців!
13:35
Вітаємо переможців!

24 лютого 2013 року завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. На ньому було представлено 18 науково-дослідницьких робіт учнями Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. 16 з них відзначено дипломами І-ІІІ ступенів, а саме:

Дипломом І ступеня

Барана Івана, учня ІІ курсу гуманітарного профілю (секція «Українська мова», науковий керівник Голуб Н.Є.)

Бобровник Катерину, ученицю ІІ курсу гуманітарного профілю (секція «Англійська мова», науковий керівник Черевко Н.В.)

Шимко Ірину, ученицю ІІ курсу гуманітарного профілю (секція «Педагогіка», науковий керівник Лисенко І.В.)

Ковбасу Миколу, учня ІІ курсу фізико-математичного профілю (секція «Науково-технічна творчість та винахідництво», науковий керівник Давиденко А.А.)

Халіманенка Тараса, учня ІІ курсу фізико-математичного профілю (секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту», науковий керівник Покришень Д.А.)

Дипломом ІІ ступеня

Линок Наталію, ученицю ІІ курсу гуманітарного профілю (І місце секція «Археологія», науковий керівник Ясновська Л.В.)

Костюк Катерину, ученицю ІІ курсу природничого профілю (І місце, секція «Загальна біологія», науковий керівник Кирієнко С.В.)

Кантур Мирославу, ученицю І курсу гуманітарного профілю (секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Лисенко І.В.)

Ткаченко Катерину, ученицю ІІ курсу природничого профілю (секція «Зоологія, ботаніка», науковий керівник Потоцька С.О.)

Матюху Вікторію, ученицю І курсу природничого профілю (секція «Екологія», науковий керівник Потоцька С.О.)

Гущу Марію, ученицю ІІ курсу природничого профілю (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», науковий керівник Мехед О.Б.)

Летуту Дарію, ученицю ІІ курсу природничого профілю (секція «Агрономія», науковий керівник Потоцька С.О.)

Дипломом ІІІ ступеня

Шеремет Марію, ученицю ІІ курсу природничого профілю (секція «Хімія», науковий керівник Курмакова І.М.)

Сліпченко Єлизавету, ученицю ІІ курсу природничого профілю (секція «Психологія», науковий керівник Нудьга Н.В.)

Лось Юлію, ученицю ІІ курсу гуманітарного профілю (секція «Етнологія», науковий керівник Гринь О.В.)

Безнощенко Тамару, ученицю ІІ курсу гуманітарного профілю (секція «Історія України», науковий керівник Гринь О.В.)

Цікавими й змістовними були роботи

Олійника Дмитра, учня ІІ курсу природничого профілю (секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», керівник Бондар О.С.)

Чечіль Ольги, учениці ІІ курсу фізико-математичного профілю (секція «Теоретична фізика», науковий керівник Рогоза О.В.)

Вітаємо всіх учасників ІІ етапу конкурсу-захисту МАН з першими кроками в царині науки й зичимо подальших успіхів.

Вітаємо учнів Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді – переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 н.р.:
  1. Барана Івана – диплом І ступеня (українська мова і література), учителі: Голуб Н.Є. та Сердюк Г.А.
  2. Кузика Михайла – диплом ІІ ступеня (українська мова і література), учителі: Голуб Н.Є. та Сердюк Г.А.
  3. Трегубова Дениса - диплом ІІ ступеня (астрономія), учитель Марченко В.В.
  4. Ковбасу Миколу - диплом ІІ ступеня (фізика), учителі: Єфименко Н.С. та Матвійчук С.Г.
  5. Каржаневського Олексія - диплом ІІІ ступеня (фізика), учителі: Єфименко Н.С. та Матвійчук С.Г., диплом ІІ ступеня (інформаційні технології), учитель Покришень Д.В.
  6. Халіманенка Тараса - диплом ІІІ ступеня (інформаційні технології),учитель Покришень Д.В., диплом ІІІ ступеня (основи економіки), учитель Грищенко Г.О.
  7. Даниленка Ігоря - диплом ІІІ ступеня (хімія), учитель Бутко А.Ю.
  8. Скороход Аллу - диплом ІІІ ступеня (хімія), учитель Курмакова І.М.
  9. Власенка Сергія - диплом ІІІ ступеня (німецька мова), учитель Ушакова Л.І.
  10. Олійник Тетяну - диплом ІІІ ступеня (німецька мова), учитель Ерліх А.О.
  11. Копич Анастасію - диплом ІІІ ступеня (англійська мова), учитель Киян І.В.
  12. Бобровник Катерину – диплом ІІІ ступеня (англійська мова), учитель Черевко Н.В.
  13. Гирич Ярину - диплом ІІІ ступеня (педагогіка та психологія), учителі: Нудьга Н.В. та Норов О.О.
  14. Гущу Марію - диплом ІІІ ступеня (екологія), учитель Кирієнко С.В.
  15. Ісакову Еліну - диплом ІІІ ступеня (основи економіки), учитель Грищенко Г.О.
  16. Чудесу Дмитрія - диплом ІІІ ступеня (фізична культура і спорт), учитель Пустовой В.А.

Успіхів Вам у навчанні, крилатих мрій!

Адміністрація ліцею
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 761 | Додав: tkachenko | Теги: учні-переможці, переможці, Ман, Олімпіада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar