Головна » 2012 » Лютий » 10 » Випускники зустрічалися й прощалися…
14:36
Випускники зустрічалися й прощалися…
«За розлукою обов’язково буде зустріч…». Такої думки дотримуються і випускники педагогічного ліцею, які знову повернулися до рідних стін. Ця подія сталася четвертого лютого, а назву вона носить просту – вечір зустрічі випускників «Ми разом творимо майбутнє».
У цей вечір до ліцею повернулися 51 випускник фізико-математичного профілю, 36 – хіміко-біологічного та 34 – гуманітарного. Хоча, це лише за даними реєстраційних списків. Кількість ліцеїстів же у залі свідчила про «зайців» - тих, хто не зареєструвався.
Найважливіше в зустрічі випускників – це не, як прийнято вважати, чиїсь промови зі сцени, й навіть не дружнє застільне гуляння. Найбільше емоцій можна побачити на самому початку зустрічі, ще до концерту.
Десятки букетів і заплакані очі розчулених учителів – це найщиріший символ зустрічі ліцейної родини.
Від решти концертів цей відрізнявся тим, що його учасниками були не лише ті, хто на сцені, але й ті, що в залі. Останні виступали, переважно, з відповідями на запитання, часом кумедні, а часом – провокативні.
- Які найбезглуздіші вчинки робили ви в ліцеї? – отримали таке питання цьогорічні ювіляри, випускники 2007 року.
- Жодних безглуздих вчинків. Усе, що з нами було – у скриньці життєвого досвіду! – з гумором відповідали ті.
Були на цьому вечорі й відео- та фото спогади, й реальна можливість подивитися на себе колишнього – за допомогою дефіле ліцейної форми усіх років.
Життя швидкоплинне. На наступний рік випускники з’їдуться, злетяться, збіжаться…Уже значно в більшій кількості - сучасні ліцеїсти вже стануть випускниками. Двері ліцею завжди відкриті для вас, випускники!

Найрідніші люди – наші вихователі!

ліцейний чат – місце поздоровлень та побажань

випускники знаходять своїх героїв


сьогодні ліцейна чаклунка здійснює усі бажання

реакції на побачене можуть бути різні…

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1154 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, свято, сім'я, друзі, спогади, Випускники | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar