Головна » 2014 » Листопад » 10 » Випробування хімією
12:40
Випробування хімією

7 листопада 2014 року згідно започаткованої традиції на хіміко-біологічному факультеті ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка відбулося проведення брейн-рингу «Крок до наукового відкриття у хімічній науці», у якому взяла участь команда біолого-хімічного профілю ліцею «Діти Менделєєва».

Вікторина була проведена у три етапи: бліцопитування, відео-тур та теоретичний тур. Зокрема, при проведенні бліцопитування командам було запропоновано ряд запитань, на обговорення яких відводилося по одній хвилині. Відео-тур включав у себе відеоролики, на яких були представлені хімічні процеси та явища. Конкурсантам необхідно визначити тип процесу чи явища і скласти рівняння хімічного перетворення. У третьому теоретичному турі учні отримали комплексні завдання та протягом 10 хвилин шукали обґрунтовані відповіді. Був і конкурс капітанів, де Георгій Шень, учень ІІ курсу зміг проявити свої знання металів.

Команда ліцеїстів посіла ІІ почесне місце, отримала диплом та солодкий подарунок. А ще – незамінний досвід спілкування. Для когось, можливо, участь у брейні стала визначальною для обрання подальшої професії. Вітаємо, юні хіміки!
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 575 | Додав: tkachenko | Теги: Брейн-ринг, вікторина, конкурс, хімія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar