Головна » Останні новини / Події» вимушені мандрівники, озвіться
09:51
вимушені мандрівники, озвіться

Як сказала одна, вже знайома нам учениця, треба бути пильними до можливостей. Інколи вони надходять несподівано.
Війна в Україні зробила нас видимими у всьому світі. Новини про країну - у топі подій. Тож, треба використати цю можливість, аби найбільше розказати про себе - не тільки про війну, вона й так на перших шпальтах. А про наш інтелект, культуру, постійну роботу над собою, шанування традицій, повагу до цінностей, свободи, нашу гідність та віру. Це далеко не весь перелік якостей українців. І в цьому ми непереможні.

Сьогодні частина наших учнів та учениць здобувають освіту за кордоном, у ліцеї ж - навчаються в асинхронному режимі. Вони відвідують школи в Німеччині, Польщі, Чехії, Австрії, Франції. І це не весь перелік дружніх країн. Даша Мошко, учениця 10 класу біохімічного профілю навчається в старшій школі на Кіпрі. Уроки проходять англійською, також вона посилено вчить грецьку. Даша відзначає прості відносини між вчителями й учнями, особистісний підхід до кожного. Шкільна форма обирається кожним навчальним закладом, але найчастіше - це джинси або брюки та футболка. Просто і зручно. Зазвичай більшість місцевих шкіл мають дуже велику паркову зону. Та оскільки Кіпр має 320 сонячних днів в рік і середню температуру повітря +25, то й конструкція школи дещо відрізняється.

Наші педагоги також мають змогу знайомитися з закладами освіти й освітнім процесом тих країн, у які вони тимчасово виїхали.

‼От ми й подумали: як чудово було б потоваришувати з тими закладами освіти, які стали тимчасовими, а може й постійними школами для наших учнів та педагогів? Тож, шукаємо партнерів для подальшої співпраці:

проведення спільних заходів: конференцій, уроків, реалізації проєктів тощо;

☘обмінів - освітніх, культурних, наукових;

список можливостей відкритий

Тож, пропонуємо приєднуватися до челенджу #вимушенімандрівники й проведемо час у мандрах з користю.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 37 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar