Головна » 2012 » Грудень » 7 » Викладачі та випускники ліцею повернулися з освітнього туру у Меммінгені (Німеччина)
14:34
Викладачі та випускники ліцею повернулися з освітнього туру у Меммінгені (Німеччина)

На минулому тижні учителі іноземної мови педагогічного ліцею взяли участь в освітньому турі до міста-побратима Чернігова Меммінгема. Метою подорожі було вивчення німецької мови та ознайомлення з методикою викладання іноземних мов у Німеччині. Тур тривав сім днів. Учні мали змогу відвідувати щоденні заняття з викладачем-носієм мови. По завершенню навчання усі студенти отримали дипломи. Та це лише перший крок. Продовжувати навчання вони будуть на заняттях в Чернігові та наступному турі, який вже запланований на березень 2013 року.

Зустрів групу чернігівських студентів на Баварській землі сам обер-бергамістр док. Іво Хольцингер. Нагадаємо, що братерські відносини між містами тривають більше 20 років та набирають обертів щорічно. Студенти мали можливість познайомитися з культурою та традиціями міста напередодні Різдва. За запрошенням мера, учасники туру стали учасниками відкриття традиційного різдвяного ярмарку та попрактикували отримані знання з місцевими жителями. До участі долучилися також колишні випускники ліцею, які зараз навчаються у Москві, Харкові та Києві.

Навчання пройшло дуже інтенсивно. Кожного дня учасники відвідували заняття, а ввечері практикували отримані знання.

Наразі викладачі готуються до зустрічі з учнями ліцею, які вивчають німецьку мову, щоб поділитися з ними своїми враженнями.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 770 | Додав: tkachenko | Теги: тур, навчання, Освіта, заняття, Випускники, подорож | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 tkachenko • 20:08, 11.12.2012
І в Німеччині - наші...Я ж казав, ЧОПЛ Чернігова - Європа...
avatar