Головна » 2018 » Лютий » 20 » Війна кличе. Стань переможцем
19:46
Війна кличе. Стань переможцем

"Не витрачай часу, вивчай історію" - саме такими словами закінчується книга Васильківського добровольця Петра Билини "Війна кличе. Стань переможцем". Учні I курсу гуманітарного профілю ЧОПЛ мали змогу познайомитись з її автором і побувати на презентації книги у бібліотеці імені Короленка, куди патріот приїхав на запрошення працівників. Презентація відбувалася якраз у День Героїв Небесної Сотні, 20 лютого. У залі було багато учасників АТО та молоді.

Щирі слова Петра Билини про необхідність боротьби за свою Україну, пройняті патріотизму, змусили нас задуматися про майбутнє країни і наше зокрема. Петро - уродженець краю Шевченка, Черкащини, постав перед нами як дивовижна людина, патріот. Він стояв на Майдані у лютому 2014 року, а потім обороняв країну в зоні АТО. Із початком антитерористичної операції записався до складу Козацького добровольчого батальйону, і пішов на схід. Та сьогодні ми бачимо Петра письменником, який на презентації пообіцяв написати ще дві книги. Принаймні задум уже є. І це вражає!

Ольга Третяк, ІЦ «ШТРИХ»Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 215 | Додав: tkachenko | Теги: історія, війна, зустріч, АТО, Книга | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar