Головна » 2015 » Березень » 4 » Відзнака за благодійність
16:55
Відзнака за благодійність

Її отримала директор ліцею Ганна Василівна Коломієць 27 лютого.

Звіт Благодійного фонду «Поліський оберіг» за 2014 рік відбувся у цей день в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана в рамках Благодійного художнього аукціону «Відкриті серця».

Учасниками заходу стали понад сто чернігівців та гостей міста. Здебільшого, це – підприємці, громадські діячі, політики, волонтери, благодійники – партнери фонду та представники ЗМІ. Засновник БФ «Поліський оберіг», народний депутат України Владислав Атрошенко у своїй промові зазначив, що 2014-й рік став для організації часом розширення кола партнерів, поглиблення співпраці з українськими та закордонними організаціями, часом об’єднання зусиль та залученням до благодійництва багатьох небайдужих – як фізичних, так і юридичних осіб.

Роботу ліцею відмітили у таких акціях, як «Тиждень доброти», «Резиденція Діда Мороза», «Я – такий як ти». Варто додати, що особливого значення набув візит волонтерського загону ліцею до дітей з особливими потребами Городнянської спеціалізованої школи-інтернату. Окрім традиційних солодких подарунків від Святого Миколая, справжнім дарунком для дітей стала вистава від акторів соціального театру ліцею під назвою «Я так люблю жити!» (у рамках проекту БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», «Покращення доступу підлітків до інформації та знань із репродуктивного здоров’я та права»).

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 542 | Додав: tkachenko | Теги: відзнака, благодійність, акція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar