Головна » 2016 » Червень » 24 » Відгук Літні школи
10:37
Відгук Літні школи

З 2-го по 10 червня учні біолого-хімічного профілю Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді на базі агробіостанції (АБС) провели літню інтелектуальну школу.

Серед основних завдань інноваційного формату літньої школи були: розвиток навчально-пізнавальної діяльності учнів, креативний розвиток ліцеїстів шляхом наукової, дослідницької та проектної діяльності; поглиблення розуміння екологізації мислення, розвиток у дітей світоглядних позицій щодо розуміння глибинного причинно-наслідкового взаємозв’язку між макросистемами «Природа-Соціум» через тезу: «Природа – першооснова і середовище існування людини, а людина, як біологічна істота, частина природи»; виховання свідомого дбайливого ставлення до природи, формування почуття відповідальності за стан навколишнього середовища як національної і загальнолюдської цінності.

Реалізовували поставлені завдання шляхом максимального наповнення програми екологічної школи, де кожен день передбачав задоволення запитів учнів як наукових, так і просвітницьких, виховних, естетичних тощо.

Що й говорити, відчувати близькість людини і природи приємно перебуваючи на природі, коли з ранку бачиш перші промінці сонця, що пробиваються у палатку, а вечір це взагалі таїнство, де є вогнище, пісні, трав’яний чай. І це при тому, що день насичений і різного роду лекторіями, особливе враження справили викладачів з КПІ, і піші екскурсії «Ялівщиною», «Корданівкою» разом з вчителем біології Кирієнко Світланою Володимирівною, і власне робота на АБС під чітким контролем Потоцької Світлани Олександрівни.

А яке ж захоплення від виїздів на виробництва! Особливо цікавою та інформативно повною видалася поїздка на очисні споруди в с.Жавинку. Начальник відділу Мазюк Наталя Степанівна показала і детально розповіла про всі етапи очищення води.


Із словами захоплення і нині згадується просвітня подорож в Національний дендрологічний парк «Софіївка» у м. Умань. Це те місце де вражає краєвид, неймовірна кількість рослин і звісно панування атмосфери любові та гармонії, котра живе тут з часів Софії та Станіслава Потоцьких.

Досить теплими спогадами переповнюється серце від того, що наші діти гуманні, виховані, хоча і досить юні, проте вміють дарувати радість один одному, вони морально готові сприймати світ цілісно, не ділити його на багатих та бідних, західних та східних або здорових та хворих, вони просто люблять світ і кожного в ньому. Свідченням мої слів стало спільне упорядкування клумби ліцеїстами та представниками Anglia Ruskin University (Західна Англія) на базі реабілітаційного центру «Відродження» для невиліковно хворих дітей центру.

Щирим спілкуванням була наповнена атмосфера англійсько-українського пікніку на базі АБС, який сумлінно готували учні екологічної школи. Учасники ліцейної мовної школи, до роботи якої активно включилися учні Русанівського ліцею, підготували розважальну програму.

Свої активні позиції щодо популяризації здорового способу життя демонстрували англійці разом з учасниками інтелектуальних літніх шкіл під час проведення спортивно-розважального свята «Теренкур».

Незабутні враження, нові знання, відкриття представникам літньої екологічної школи принесла робота круглому столу «Молодь та наука». Учням літньої екологічної школи вдалося не лише розкрити питання перспектив використання сонячної енергетики, а й театралізовано висвітлити дану проблему.

Наразі від учнів екологічної інтелектуальної літньої школи лунають щирі слова вдячності адресовані дирекції ЧОПЛ, організаторам та людям які завжди були поряд!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 668 | Додав: tkachenko | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar