Головна » 2014 » Жовтень » 6 » Відбувся традиційний педагогічний тиждень ліцею
11:56
Відбувся традиційний педагогічний тиждень ліцею

День вчителя відзначається не лише і Україні, а й у всьому світі. Цей день по праву належить тим, чиє життя присвячене школі, у кого рік починається 1 вересня, і в кого чужих дітей не буває.

У ліцеї щороку День вчителя святкується протягом тижня, який так і називається: «педагогічний».

Розпочався він у понеділок, 29 вересня із відкриття тижня за допомогою святкової зустрічі педагогів живим коридором. Ліцеїсти дарували вчителям гарний настрій, квіти, фрукти та овочі з агробіостанції для підтримання імунітету. До того ж, учительська кімната теж святково вбралася до цього свята. Квіти, що проросли з граніту знань, символічні метелики, кульки, газети й плакати – усе це стало елементами створення свята для вчителів. А ще вітання від учнів по ліцейному радіо підняли настрій усім, як учням так і вчителям.

Майже єдиним для всіх в цей винятковий тиждень стає самоврядування. Це довгоочікуваний момент, коли учні другого курсу проводять уроки для першокурсників. Вечірня педагогічна студія зібрала усіх вчителів дня самоврядування для рефлексії. Усі враження учнів були однозначними: вчительська професія цікава, захоплююча, але , водночас, нервова та відповідальна.

Хвилюючим моментом тижня став футбольний матч між ліцеїстами та вчителями. Адже після аналогічного матчу на зборі «Натхнення» учні потребували реваншу. І він відбувся. Знову на користь вчителів. Усе-таки, є до чого прагнути нашим ліцеїстам.

Протягом тижня працювала педагогічна пошта, у вівторок відбувся педагогічний кінозал з обговоренням фільму, калейдоскоп вітальних листівок. Яскравим моментом тижня стала виставка «Мереживо осінніх барв для вчителя сплету» із природного матеріалу. Як завжди, вона відрізнялася креативністю, з’явилися нові ідеї, порівняно з минулим роком.

Закінчився тиждень екскурсією вчителів на агробіостанцію ліцею. Адже вчителі так мало часу проводять разом, особливо на природі.

Спасибі усім учням за свято для вчителів, а педагогам – за їх щоденну працю. Наснаги та творчості вам, любі вчителі!

Ксенія Єрофеєва, Дарина Рубан.
Інформаційний центр ліцею «ШТРИХ»
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 662 | Додав: tkachenko | Теги: свято, відпочинок, Педагогічний тиждень | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar