Головна » 2015 » Березень » 26 » Відбувся День відкритих дверей
01:45
Відбувся День відкритих дверей

22 березня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбувся День відкритих дверей. Основна його мета – познайомити учнів 9-х класів сільських шкіл, як мають намір вступати до ЧОПЛ та їх батьків з талановитими педагогами, стилем та особливостями ліцейного життя. У рамках заходу була проведена олімпіада «Перспектива» із семи профільних предметів: української та англійської мов, математики та фізики, хімії та біології, історії.

У дні відкритих дверей взяли участь 97 учнів із 15 районів Чернігівщини.

Найчисельнішими районами-представниками на дні відкритих дверей були Чернігівський (24 учні), Менський та Ріпкинський (по 15 учасників), Куликівський (6 учнів). Із найвіддаленіших регіонів області – по 1-2 учні. 96 із 97 учнів взяли участь в предметних олімпіадах. Шестеро учнів змогли показати хороші результати з обраних предметів та отримали Дипломи довіри. Ці здібні учні приїхали з Менського району – отримали 4 дипломи, Сосницького і Чернігівського – по одному диплому.

Протягом дня учні та батьки познайомилися з устроєм ліцею, спілкувалися з адміністрацією та учнями, відвідали гуртожиток.

Наприкінці дня відбулася презентація «Творче обличчя ліцею». Учні представили роботу творчих студій, провели традиційний «Відкритий мікрофон» з абітурієнтами.

День пройшов насичено і вдало. Хочеться побажати всім учням, які відвідали ліцей цього дня, не зупинятися на досягнутому, а йти до своєї мрії. Чекатимемо на абітурієнтів уже на традиційній вступній кампанії, яка відбудеться у червні. А також продовжує працювати дистанційна наукова школа ліцею – її чергове засідання відбудеться у суботу, 28 березня. Тож, зустрінемося!

Перегляд https://plus.google.com/photos/+sergeyrudakov/albums/6129826772366447185Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 892 | Додав: tkachenko | Теги: перспектива, Олімпіада, день відкритих дверей | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
avatar