Головна » 2011 » Червень » 14 » Відбулось свято «Зів’ю вінки на Зелені свята»
18:44
Відбулось свято «Зів’ю вінки на Зелені свята»
Прекрасне літнє свято «Зів’ю вінки на Зелені свята» - свято Трійці зібрало педагогів ЧОПЛ у прекрасному куточку Ялівщини – Агробіостанції.
Святковим настроєм повівало у повітрі ще далеко до початку свята – коли почали плестися віночки з верби, берези, м’яти, ромашок та інших польових квітів. Не було на святі жодного викладача без святкового костюма. Це і різнокольорові стрічки, вінки, костюми Русалок, які не могли не завітати в цей день з привітаннями.

Саме свято було насичене цікавою розважальною програмою – конкурсами, загадками, квітковим гороскопом, віночком пісень. Немалої праці доклали і ліцеїсти – аби викладачам сумно не було! Це і Дерево Чудес, і Дерево Бажань, і стежина пошуків цвіту папороті (Купальських свят їм здалося чекати ще довго!). Особливо приємними моментами свята виявився обряд кумування та обливання русалчиною водою – усім прийшлися до смаку!

Не було б це свято таким вдалим без смачного кулішу, шашликів та млинців, які були вдало приготовані самими ж педагогами та колективом ліцею.

Спасибі всім учасникам та організаторам свята за чудовий день у колі ліцейної родини педагогічного колективу!


Трійця – свято, що об’єднує


обряд кумування


екскурсія по арборетуму


збір екзотичних плодів з «диво-дерева»


готуємося до хороводу


пов’яжу я стрічечку бажань


послання від учасників екологічної практики


чарівне дерево дитячих побажань


у пошуках квітки папороті

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1398 | Додав: Майшев | Теги: свято, Трійця, «Зів’ю вінки на Зелені свята» | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar