Головна » 2011 » Травень » 30 » Відбулось свято останнього дзвоника
01:57
Відбулось свято останнього дзвоника
Україно! Ми всі твої діти!
Тож прийми нас в обійми свої.
Наша мрія нам зіркою світить,
Кличуть вдаль нас дороги твої!


Свято останнього дзвоника – це не просто закінчення ще одного навчального року. Для кожного цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

27 травня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулося свято останнього дзвоника «Україно, ми всі твої діти!». У цей день через батьківську рушникову арку зі сльозами на очах пройшли 73 випускники 2011 року.

Цьогорічне травневе свято було присвячене 20-й річниці незалежності України, тому на нього завітали і козаки, що намагалися розбити горішок знань, і музи знань, які разом з випускниками дарували квіти вчителям, випускали повітряні кульки з мріями випускників у небо, дарували разом з першокурсниками традиційні дзвоники випускникам. І, звичайно, на урочисту зустріч завітала і сама Україна зі стрічками семи кольорів та снопом хліба – на добру долю випускникам.

Привітати учнів та випускників із закінченням навчального року прийшли також посадовці обласної ради – голова піклувальної ради ліцею Олег Обушний та випускник ліцею Василь Білогура.

Немало хороших слів почули та нагород отримали ліцеїсти у цей день від директора ліцею – Коломієць Галини Василівни. Свої дипломи та грамоти отримали переможці обласних та Всеукраїнських предметних олімпіад, номінанти обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», переможці конкурсу робіт МАН.

Вітальне слово усі присутні почули від президента Ліцейної Академії Наук «ВЄДІ», голови представницької палати парламенту Лапи Івана, випускника гуманітарного профілю.Ранкове урочисте зібрання закінчилося фотографуванням – з першокурсниками, учителями, батьками. Адже завтра із ліцеїстів виростуть студенти кращих вишів України і лише світлини та добрі спомини нагадуватимуть про щасливий і, водночас, сумний день – свято останнього дзвоника.


козаки та їх міцний горішок знань


щирі побажання та нагороди ліцеїсти отримали в цей день від директора ліцею Коломієць Галини Василівни


виступ президента ЛАН «ВЄДІ», голови представницької палати парламенту Лапи Івана


привітання від голови піклувальної ради ліцею Олега Обушного


своїми враженнями про сьогоднішніх випускників та з найкращими побажаннями – Василь Білогура, депутат міської ради, випускник першого року існування ліцею


прощальний вальс випускників

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1243 | Додав: Майшев | Теги: випускний, останній дзвоник | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar