Головна » 2014 » Червень » 13 » Відбулася літня школа «Лідер нового покоління». День 3
13:03
Відбулася літня школа «Лідер нового покоління». День 3

Із 10 по 12 червня 2014 року у рамках навчально-виробничої практики відбулася літня школа «Лідер нового покоління». 38 ліцеїстів педагогічного ліцею та 8 Русанівського ліцею міста Києва протягом трьох днів відкривали лідера в собі.

За три коротких дні ліцеїсти познайомилися з когортою справжніх професіоналів у сфері лідерства та самоуправління. Були серед них як професори університетів, так і директори рекламних агентств, громадські діячі та організації.

Третій день. Практична реалізація знань. Ліцеїсти вчилися працювати з інформацією на медіа-тренінгу від директора рекламної агенції «Планета ідей» Романа Савчука. А також знайомилися з проектним менеджментом – тренінг з нього провела для всіх Олена Трубенок, голова громадської організації «Голос батьків». День був присвячений виконанню творчих проектів «Місто майбутнього» та реалізації колективної творчої справи «Майбутнє починається з мене». Прощальним колом із запалюванням ліхтариків мрій і здійснення бажань завершився третій день і школа лідерства.

ФОТО ДЕНЬ 3
Три дні активної діяльності, міркування, оздоровлення, взаємодії та змін промайнули швидко. Попереду літо. Нехай воно буде таким же різнокольоровим, як ці три дні!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 788 | Додав: tkachenko | Теги: тренінг, Літня школа, відпочинок, лідер | Рейтинг: 2.7/3
Всього коментарів: 0
avatar