Головна » 2014 » Червень » 13 » Відбулася літня школа «Лідер нового покоління». День 1-2
12:42
Відбулася літня школа «Лідер нового покоління». День 1-2

Із 10 по 12 червня 2014 року у рамках навчально-виробничої практики відбулася літня школа «Лідер нового покоління». 38 ліцеїстів педагогічного ліцею та 8 Русанівського ліцею міста Києва протягом трьох днів відкривали лідера в собі.

За три коротких дні ліцеїсти познайомилися з когортою справжніх професіоналів у сфері лідерства та самоуправління. Були серед них як професори університетів, так і директори рекламних агентств, громадські діячі та організації.

У перший день, 1 червня (цей день організатори назвали «Основи лідерства») ліцеїсти поринули у вир тренінгових занять з лідерства. «Я лідер, тому що…» - безапеляційний девіз цього дня. Працювали з учасниками школи у перший день представники таких громадських організацій: «Молодь Демократичного Альянсу» (Анастасія Бескровна), Міжнародний громадський науково-дослідницький Центр універсальних технологій розвитку неперервної освіти людини нової епохи «Нова наукова парадигма епохи Водолія» (Марина Колесник, Олександр Колесник, Алла Олександрівна Жиденко, Наталія Ростиславівна Демченко, Анна Жара). Увечері всі завітали на тренінг з ораторського мистецтва та зустрічі з поетами й письменниками сучасності до Олександра Норова та Дмитра Мамчура.

ФОТО ДЕНЬ 1


День поглиблення знань. 2 червня. Розпочався другий день літньої школи з тренінгу командоутворення. З ліцеїстами протягом трьох годин працювали спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради – Валерій Семенець, начальник відділу та Олена Ромашко. У другій половині дня учасники школи занурилися у правові основи самоуправління разом із представником громадської організації «МАРТ» Сергієм Буровим та працювали на творчому майданчику «Дитинство – територія безпеки». Вечірній семінар-тренінг «Діагностика та протистояння нейролінгвістичному програмуванню, вербальним маніпуляціям, рекламним і пропагандистським атакам» став емоційною та яскравою крапкою тренінгового дня.

ФОТО ДЕНЬ 2


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 857 | Додав: tkachenko | Теги: тренінг, Літня школа, відпочинок, лідер | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar