Головна » 2015 » Грудень » 4 » Від «Революції на граніті» до Революції Гідності
18:09
Від «Революції на граніті» до Революції Гідності

Із чого почалася Революції Гідності, як чернігівці стояли на київському Майдані, і які події відбувалися у Чернігові, згадували їх учасники під час зустрічі у Чернігівському історичному музеї імені В. Тарновського. Цю зустріч відвідали також учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею.

Олександр Рись, чернігівський активіст розповів, як беркут у Києві побив студентів, після чого на ранок неділі на вулиці в усіх містах вийшли їх батьки: "Саме з того ранку закінчилися мирні протести і розпочалася Революція Гідності. Я був одним із тих, хто потрапив під палицю розлючених правоохоронців. Згадую паніку в очах у молоді і падіння, за якими слідували численні удари".

На виставці були представленні також і фотографії, зроблені чернігівською фотохудожницею Маріанною Харді. Дівчина, перебуваючи у Києві на Майдані, неодноразово отримувала тілесні ушкодження і, навіть, була поцілена з вогнепальної зброї.

Під час зустрічі також згадували про протестні рухи в Україні, зокрема «Революцію на граніті» 1990 року та «Помаранчеву революцію» 2004 року. Молодь мала змогу побачити відео тих подій.

Тетяна Кичуга, «ШТРИХ»,
з посиланням на Чернігівський Монітор

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 641 | Додав: tkachenko | Теги: Майдан, революція, гідність | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar