Головна » 2012 » Травень » 5 » «Від ліцейного ЄВРО 2012 до світової слави»
13:23
«Від ліцейного ЄВРО 2012 до світової слави»
Дзвени над минулим, дзвени над майбутнім,
Дзвени над дитинством моїм незабутнім,
Дзвени на останній в житті наш урок,
Прощальний, печальний, останній дзвінок.

3 травня прощальний дзвоник пролунав у педагогічному ліцеї для восьмидесяти шести випускників. Був він водночас радісним і сумним, свідчив про фініш і водночас старт. Адже вже на наступний день випускники почали підкорювати вже інші життєві рубежі – державну підсумкову атестацію.
Увесь ліцей відповідально готувався до свята. Ліцеїсти І природничого підготували вдалий виступ «ЄВРО 2012 у педагогічному ліцеї», адже саме цій голосній події для нашої держави і був приурочений цьогорічний останній дзвоник.
Кращі учні ліцею у цей день отримали педагогічне визнання, щирі побажання від директора ліцею Галини Василівни Коломієць за науковий труд, участь та перемогу в олімпіадах, захистах робіт МАН – почесні грамоти обласного управління освіти та педагогічного ліцею отримали як випускники, так і першокурсники.
На святі Останнього дзвоника у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді побували шановні гості – представники громадського самоврядування міста та області – голова піклувальної ради ліцею, депутат обласної ради 5, 6 скликання Олег Обушний, депутат міської ради 6 скликання Владислав Атрошенко, кращий випускник ліцею, депутат обласної ради Василь Білогура.
Вони привітали вихованців та педагогічний колектив ліцею із закінченням навчального року та побажали їм змістовного відпочинку під час канікул, а випускникам – високих результатів незалежного тестування та успішного вступу в обрані навчальні заклади.
Владислав Атрошенко підкреслив, що розвиток освіти і науки Чернігівщини був і залишається пріоритетним напрямком у роботі міської та обласної влади, які докладають максимум зусиль для створення належних умов перебування дітей в навчальних закладах та формування досконалої моделі надання якісної освіти через нові освітні проекти та програми.
По закінченні урочистостей гості ознайомилися із матеріально-технічною базою навчального закладу.
Вітаємо усю ліцейну родину зі святом! Творчих, освітніх, наукових злетів вам, випускники – нинішні й майбутні!

Цей світ, як казка, як безмежне диво,

Захоплює, чарує, кличе ввись.

Життя чудове, коли всі щасливі.

Ти не сумуй і літу посміхнись.

В душі одразу сонечко засяє

І забринить квітками доброти.

Дитинства світ теплом нас зігріває,

Найкращої пори в житті немає.

Хай збудуться ваші мрії, випускники!

прощальний вальс випускників
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1034 | Додав: tkachenko | Теги: свято, гості, Випускники, дитинство, свято Останнього дзвоника | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
avatar