Головна » 2017 » Березень » 5 » Вибір за тобою
21:24
Вибір за тобою

2-3 березня учениці Чернігівського обласного педагогічного ліцею Альона Ткаченко та Євгенія Моргун, а також випускниця, волонтерка Марія Гаврик взяли участь у тренінгу для молодих активістів та волонтерів, які займаються інформаційно-просвітницькою та адвокаційною діяльністю з питань здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров’я молоді. Захід був організований Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної федерації планованого батьківства / IPPF.

На тренінгу «Вибір за тобою» учасниці змогли презентувати свій досвід щодо роботи за принципом рівний-рівному на теми репродуктивного здоров’я, а також дізнатися про міжнародні молодіжні волонтерські організації (зокрема YSAFE, ASTRA Youth), та як долучитися до їх діяльності. Дуже цікавим моментом тренінгу стала презентація результатів опитування з виявлення потреб молоді щодо охорони здоров’я, освіти та прав людини. Важливо для подальшої волонтерської діяльності було дізнатися про ефективні методи просвітницької роботи, а також адвокації прав молоді. Головним результатом перебування на тренінгу протягом двох днів стало планування спільно із іншими учасниками акції та інші заходи щодо здорового способу життя та дотримання репродуктивних прав молоді.

У рамках тренінгу відбулися міні-презентації, дискусії та обговорення, інтерактивні ігри та розваги, які і зробили ці два дні насиченими, цікавими та багатими на нові знання та знайомства.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 392 | Додав: tkachenko | Теги: Допомога, Юність, тренінг, волонтерство, організація | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar