Головна » 2011 » Липень » 31 » VI міжнародна зустріч Європейської екологічної асоціації студентів EURENSSA-2011 (EURopean ENvironmental Sciences Student Association)
21:33
VI міжнародна зустріч Європейської екологічної асоціації студентів EURENSSA-2011 (EURopean ENvironmental Sciences Student Association)
На базі агробіостанції ліцею з 22 липня по 1 серпня 2011 року проходить 6-а міжнародна зустріч Європейської екологічної асоціації студентів EURENSSA-2011 (EURopean ENvironmental Sciences Student Association).
EURENSSA («єуренза») - це десятиденна міжнародна зустріч, на якій зібралися молоді вчені і студенти різних спеціалізацій з усієї Європи, СНД, а також інших країн, щоб поділитися своїми знаннями та досвідом у сфері сталого розвитку.

Щорічно захід проходить в новій країні, і в цьому році зустріч EURENSSSA відбувається в Україні, і саме в Чернігівському регіоні. Зустріч об’єднала 30 молодих людей з різних країн, які протягом десяти днів дізнаватимуться про природу України та запропонують свій досвід для вирішення сучасних екологічних проблем.

Для ліцеїстів – це шанс провести літо 2011 року з користю. Тому п’ятеро з них – Бондаренко Олексій, Портян Олександр, Журок Ірина, Бобровник Марія та Костирко Неля увійшли до складу волонтерського колективу, який займається облаштуванням табору, приготуванням їжі для учасників; вони відвідують презентації учасників з екологічних проблем та сталого розвитку. Але це далеко не весь перелік корисних справ – цікаві екскурсії як по Чернігову так і за його межами і просто спілкування за чашкою чаю стали для ліцеїстів цікавими щоденними заняттями.
Серед учасників екологічного табору є представники з Німеччини, Туреччини, Польщі, Румунії, Сербії, Мексики, Росії, Латвії, Швеції та України. Для ліцеїстів справжніми друзями вже стали Костянтин та Артем з Росії, Павел з Польщі, а з учасниками від України спілкуватися взагалі дуже просто.

25 липня учасники Зустрічі відвідали м. Славутич та ознайомилися з роботою Чорнобильського центру з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології, та дізналися про історію чорнобильської катастрофи від журналіста, письменника, ліквідатора аварії на ЧАЕС, автора книги "Живі. Поки нас пам’ятають" Олександра Купного.

26 липня для учасників EURENSSA-2011 пройшло під гаслом «Людина є те, що вона їсть». В рамках Зустрічі відбувся семінар у Чернігівському науково-виробничому центрі стандартизації, метрології та сертифікації (ДП «Чернігівстандартметрологія»), присвячений оцінкам якості продуктів харчування.

Усі задоволені щоденними цікавими справами табору та просто спілкуванням з учасниками. Попереду ще чекає триденна подорож до древнього поселення Острів Обирок та Мезину. Сподіваємося, що закриття табору буде не менше цікавим та захоплюючим, ніж усі 10 днів, проведені разом.


Візит учасників екологічного табору до м. Славутича


Презентації учасників табору з екологічних проблем та питань сталого розвитку


Цікаві розваги у таборі


Учасники табору та території агробіостанції поруч із ліцейним гербом з гравію


екскурсія по території АБС
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 836 | Додав: Майшев | Теги: Славутич, агробіостанція, EURENSSA-2011 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar