Головна » 2015 » Червень » 1 » Веселий і журливий останній дзвінок
11:00
Веселий і журливий останній дзвінок

29 травня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї пролунав останній дзвінок. Він дзвенів синьо-жовтим кольором під майже літнім дощем, сповіщаючи усім довкола про 83 випускники 21-го випуску ліцею.

На свято «Ми – молодість, майбутнє України» до країни Ліценії завітали найдорожчі – батьки та педагоги, аби востаннє зустріти і провести своїх дітей.

Учні, вбрані в національні українські костюми, використовували стрічки, віночки. І ще не лише ліцеїстів, а й учителів та батьків можна було побачити в таких милих оку вишиваних сорочках. Випускники цього дня відпустили в небо синьо-жовті кульки як символ миру та впевненості у завтрашньому дні.

За підсумками 2014-2015 року учні були нагороджені похвальними листами та грамотами. Їх отримали учасники та переможці різних етапів Всеукраїнської предметної олімпіади та конкурсу-захисту робіт МАН, конкурсів та проектів, у тому числі IV Всеукраїнської гри «Соняшник». Перемогу в останній серед ліцеїстів здобула учениця 11 класу фізико-математичного профілю Обушна Юлія. А Нобелівським лауреатом Ліцейної Академії Наук «ВЄДІ» став Єгор Гримчак, випускник біолого-хімічного профілю – багаторазовий переможець конкурсів МАН та учасник міжнародних конференцій.

Сценічною замальовкою «Відродження України» учні продемонстрували дві вагомі події цього року. Перша – боротьба на сході України за єдність, незалежність та мир. Друга –70-річчя Перемоги у Другій Світовій війні. Так, на свято завітав Гетьман Богдан Хмельницький. Саме він зробив перші кроки до незалежності України, об’єднав для досягнення цієї мети зусилля різних класів, станів і груп суспільства. До єднання закликав він і випускників. Неперевершений танок «Смуглянка» в сучасній українській обробці став важливим акцентом свята.

Учителі ж цього року отримали слова безмежної вдячності та квіти, вирощені з любов’ю батьками ліцеїстів.

Випускників закружляв вихор прощального вальсу. Пролунав останній дзвінок у руках кращих випускників – Федорок Яни та Голуба Данила. А співочий ансамбль ще раз усім промовив «Україна – це ми!». І з цим складно не погодитися.

Детальний перегляд https://vk.com/album-36694348_216307847


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 512 | Додав: tkachenko | Теги: свято, останній дзвоник, Випускники | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar