Головна » 2014 » Листопад » 7 » Верховенство науки
12:26
Верховенство науки

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді обрав 3 цілевизначальні орієнтири свого розвитку – Духовність, Інтелект і Здоров’я. І «Інтелект», безумовно, передбачає не лише накопичення знань та їх зміцнення, а й наявність мобільності, гнучкості, креативності, нестандартності мислення, здатність до самостійних аналітико-синтетичних, індуктивно-дедуктивних, системоутворювальних, градацієвизначальних мисленєвих операцій.

7 листопада відбулася Урочиста асамблея ліцейної Академії Наук «Вєді», яка ставила на меті презентацію роботи Академії протягом минулого та поточного навчального року, популяризацію наукової роботи серед першокурсників та їх батьків. Адже асамблея проходила в один день із батьківськими зборами, тож батьки І курсу мали змогу долучитися до роботи.

Ведучим зібрання став дійсний президент Академії Єгор Гримчак. Із його доповіді про особисті наукові досягнення розпочалася асамблея. Президентові є чим пишатися – два закордонні досвіди навчально-наукової діяльності, участь у міжнародних конференціях невропатологів, численні дипломи та грамоти – усе це і багато іншого у науковій валізі Єгора.

Дійсні члени академії – другокурсниці Людмила Мехед та Яна Федорок, а також першокурсники Віолета Хлистун, Чечіль Антон та Черняк Олексій поділилися своїми науковими досягненнями у різних сферах знань.

Робота ліцеїста в ЛАН «Вєді» може і повинна стати плідним шляхом його загально етичного (зокрема, науково-етичного) розвитку, оскільки запобігання плагіату, бережливе і поважне ставлення до чужої інтелектуальної власності - ключове виховне завдання проекту. Віват, науковці!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 586 | Додав: tkachenko | Теги: наука, Ман, ВЄДІ, академія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar