Головна » 2018 » Вересень » 29 » Вересень I гуманітарного
21:29
Вересень I гуманітарного

Усе почалося 31 серпня. Саме цей день став початком нового життя. Нас радісно привітали 2-гокурсники на зборі "Натхнення", і ми стали частиною ліцейної родини. Відсвяткувавши 1 вересня, із новими силами, ми розпочали новий навчальний рік. Перший урок був пов'язаний із темою "Демократія у нашому житті". Ми проявили себе як активна молодь, яка турбується про своє майбутнє.

Із перших днів навчання наше життя наповнилося різними цікавими подіями та зустрічами. На нашу першу виховну годину завітала колишня ліцеїстка Віра Курико. Вона поділилася своїм досвідом та секретами ліцейного життя, чим дуже надихнула нас на плідну працю.

Після важкого тижня наполегливого навчання, ми зібралися всі разом, щоб ближче познайомитися один з одним, поділитися власними враженнями та сподіваннями. Цей вечір видався теплим, дружнім та затишним.

Провчившись декілька тижнів, ми успішно влились в ліцейний темп життя і яскраво презентували свій профіль адміністрації та ліцеїстам.

Наступного дня, ми спільно з 2-им гуманітарним проявили себе у "Іграх патріотів" та зайняли почесне 2-ге місце.

Із кожним тижнем ми все більше прагнули до пізнання нового, саме тому, 24 вересня, з нагоди 100 - річчя видатного митця Василя Сухомлинського ми відвідали бібліотеку імені Короленка.

Ось таким видався наш перший місяць навчання в ліцеї. Ми впевнені, що надалі буде ще краще.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 40 | Додав: tkachenko | Теги: навчання, адаптація, життя, ліцей, враження | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar