Головна » 2017 » Травень » 13 » Вчитель ліцею Наталія Черевко провела відкритий урок на EdCamp Ukraine 2017
10:41
Вчитель ліцею Наталія Черевко провела відкритий урок на EdCamp Ukraine 2017

У Харкові відбулася 3 національна НЕконференція EdCamp. Цього разу у події взяли учать понадо 700 учасниць та учасників, експертів та експерток на чолі з Міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Наш вчитель англійської мови Наталія Черевко пройшла відбір із 64 претендентів та стала однією з 4 вчителів-предметників, які провели відкриті уроки зі змішаними класами учнів 8-10 класів зі Станиці Луганської.

Наталя, досвідчений педагог, яка працює з дітьми та дорослими, описує свої очікування англійським словом «excitement». «Я хвилююся, звичайно, але це приємне хвилювання. Безумовно, це важливо — ділитися з колегами своїми методами, напрацюваннями, для цього й потрібен EdCamp. Але для мене ще важливий і кайф від роботи з дітьми, — зізнається вчителька. — Я знаю, що діти часто оцінюють вчителя за одним критерієм — класно чи ні, цікаво чи нудно. Якщо знайдуть, за що критикувати, буду рада — значить, можна вдосконалюватися».

EdCamp уперше був проведений у 2010 році натхненними едукаторами із США. На сьогодні понад 1500 заходів у 28-и країнах світу об’єднали вчителів і різноманітних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної спільноти. Завдяки новому дискусійному формату (не)конференція підпорядковується закону «про дві ноги»: учасниці й учасники самостійно визначають програму й хід заходу. Після завершення EdCamp всі відчувають так званий «ефект довгого хвоста» – це виявляється у продовженні дискусій і спільній діяльності педагогів.

Новій українській школі бути. Наша спільнота долучилася до розробки концепції та держстандарту середньої освіти, дебюрократизації учительської та адміністративної роботи, анти дискримінаційної експертизи програм і підручників. Тепер ми маємо більше можливостей підсилити голос учительства завдяки участі у роботі Громадської ради та інших робочих групах. Два члени нашої команди –Олександр Елькін і Олена Малахова стали радниками Міністера освіти і науки України.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 281 | Додав: tkachenko | Теги: інновації, навчання, EdCamp, англійська, відкритий урок | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar