Головна » 2012 » Вересень » 10 » Увага! На старт! Новий навчальний рік!
16:26
Увага! На старт! Новий навчальний рік!
Не лише для учнів важлива така установка. Для педагогів ЧОПЛу навчальний рік починається не з першовересневої лінійки, а з педакадемії – традиційного зібрання педагогів ліцею для вирішення питань і проблем, які з’явилися за певний період навчально-виховного процесу. Примітною особливістю такого самоуправлінського об’єднання є відсутність ведучого та можливість вирішення будь-якого питання, яке стосується ліцейного життя.
Перша в цьому році педагогічна академія відбулася 7 вересня. Відмічалися основні проблеми початку навчального року. Галина Василівна Коломієць, директор ліцею, відмітила, що проблема відсутності гарячої води в гуртожитку уже вирішена. Учителі фізичної культури висловили свої турботи через відсутність медичного визначення групи для заняття фізичною культурою та відвідування години здоров’я. і одразу ж отримали відповідь – ліцеїсти, які приїдуть до ліцею в понеділок без такої довідки, будуть відсторонені від занять на термін, доки така у них не з’явиться. Також ішла мова про оздоровлення ліцеїстів та викладачів шляхом відвідування сауни та басейну.
Вихователь гуманітарного профілю Мосич Олена Олексіївна підняла питання про переорієнтацію групи першого курси на вивчення двох мов – англійської та німецької, незалежно від того, філологічна спеціальність чи історична.
Не менш важливою проблемою, яку відмічала як директор, так і заступник з виховної роботи Наталія Іванівна Коваленко – це чистота житлових на навчальних кімнат. Адже середовище життя – це запорука гарного настрою, інтелектуального та культурного настрою, а головне – здоров’я.
Отже, навчальний рік розпочався плідною співпрацею викладачів. Сподіваємося, що проблем поменшає, а бажання викладачів спілкуватися – ні!


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 795 | Додав: tkachenko | Теги: педакадемія, Педагоги, навчання, свято, виховання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar