Головна » Останні новини / Події» Увага! Дистанційна школа розпочинає свою роботу
12:30
Увага! Дистанційна школа розпочинає свою роботу

У суботу 30 жовтня розпочинає свою роботу (2021-2022 навчальний рік) Дистанційна школа (ДШ) при Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді. До участі в ній запрошуються учні та учениці 8-9 класів  Чернігівського регіону.

Заняття проходитимуть за трьома напрямами: фізико-математичним (математика, фізика), біолого-хімічним (біологія, хімія), гуманітарним (українська та англійська мови, історія). Учням спільно з батьками пропонується самостійно здійснити вибір  профілю свого подальшого навчання в ДШ, спираючись на свої інтереси, здібності , професійні плани. Окрім навчальних занять з профільних предметів в учасників  ДШ буде можливість більше дізнатися про  ЧОПЛ, зазнайомитися з новими друзями та самовизначитися щодо своєї подальшої освіти у старшій школі. Охочі батьки зможуть брати участь в тематичних зустрічах, присвячених особливостям ліцейної освіти, питанням виховання дітей та їх підтримки на шляху дорослішання.

  Очні  щомісячні зустрічі в дистанційній школі відбуватимуться на базі ЧОПЛ з 8.30 до 14.00  в одну із субот, згідно визначеного  графіка роботи школи (при умові відсутності обмежень у зв’язку з карантином).  Дистанційне навчання здійснюватиметься на базі створених класів Classroom.

 Для участі у цьому освітньому проекті просимо усіх охочих до 30 жовтня зареєструватися за цим покликанням:  

https://docs.google.com/forms/d/1IDzU6-LGVtYmyMOMQtYSugfeQc910GgFNBAvazQKHi0/edit?usp=sharing

Освіта – це той шлях, який ми обрали. Якщо нам по дорозі, тоді ходімо разом!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 310 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar