Головна » 2014 » Серпень » 29 » Усі на збір «Натхнення – 2014»!
00:48
Усі на збір «Натхнення – 2014»!

Сучасні складні і трагічні історичні події, перед якими постала Україна, вимагають об’єднання зусиль всіх українців щодо захисту і зміцнення суверенітету нашої незалежної держави, її духовного і фізичного відродження, її подальшого розквіту і процвітання. Велике значення в цьому відношенні має патріотичне виховання (у сутнісному, не декларативному, не поверхово - шараварному розумінні), у методичному інструментарії якого на перший план виходять не тільки просвітницькі, а головним чином, практичні патріотично – дієві акції.

Відтак темою збору «Натхнення – 2014» є «МИ – ТВІЙ ЗАВТРАШНІЙ СВІТАНОК, УКРАЇНО!».

Стратегічним надзавданням збору є посилення, поглиблення і урізноманітнення патріотичного виховання ліцеїстів, ствердження в їх свідомості через почуття любові до рідної Батьківщини і болю за її долю ідеалів національної гідності, гордості за свій народ і відданості йому.

Перший день збору названо «Україна: шляхетність і гідність». Другий день присвячено духовним основам української нації, софійним, інтелектуальним, ментальним скарбам українського етносу, він називається «Український дивосад». І тема третього дня - «Твій світлий погляд у майбутнє, Україно».


Категорія: Актуально / Офіційно | Переглядів: 845 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, патріотизм, тренінг, Збір «Натхнення» | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar