Головна » 2019 » Листопад » 23 » Усесвітній День Гідності
13:37
Усесвітній День Гідності

22-23 листопада Чернігівський обласний педагогічний ліцей долучився до ініціативи Усесвітній День Гідності Global Dignity Day. Ця подія для всіх, хто поділяють та підтримують ідею Гідності. Цього року в ліцеї уроки гідності проходять утретє. Розпочався день 22 листопада зі спільного виконання гімну України. До учнівства звернулася директор ліцею Ганна Коломієць. Вона розповіла власні історії про гідність, про актуальність цієї теми для всього світу. Учні й учениці могли також поділитися власними історіями. Особливо вражаючою була розповідь учениці про її життєвий період, пережитий інвалідний візок, операції за кордоном. Для усієї ліцейної родини це стало відкриттям - настільки сильною є ця дівчинка.

Під час уроків гідності учні й учениці обговорили принципи гідності та застосували компонент "Гідність у дії" - ідеї щодо впровадження Цілей сталого розвитку, адже Земля - наш спільний дім (компонент від ПРООН). Попереду ще уроки з новими антикорупційними інструментами.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 20 | Додав: tkachenko | Теги: гідність, Батьківщина, країна, історія, свято | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar