Головна » 2016 » Липень » 12 » Українсько-польська зустріч сватка
14:34
Українсько-польська зустріч сватка

Щороку Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторія Громадянської Освіти "Пошук" Товариства Лева (Львів, Україна) проводять зустрічі освітян із Польщі та України, що бажають налагодити міжнародну співпрацю шкіл та обмін молоддю. Цього року більше 150 шкіл з різних регіонів України подали заявки на участь. По результатам конкурсу було обрано 13 навчальних закладів, серед яких і Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді, який представляла вчитель англійської мови Шестак Тетяна Миколаївна.

Тренінг-сватка відбувався з 27 по 30 червня 2016 р у Варшаві. Під час тренінгу була можливість розповісти про школу, яку представляв учитель, знайти партнерську школу для спільної реалізації проекту, дізнатися більше про систему освіти у Польщі та спробувати спільно з польським партнером написати проект співпраці шкіл та обміну молоддю. Всі учасники тренінгу отримали сертифікат, що підтверджує участь у «сватці».

Незабутні дні перебування у Варшаві, тепле знайомство з колегами, плідне навчання, спільна праця над проектами, екскурсії містом, дружнє спілкування – все це залишиться надовго у серці та спогадах учасників тренінгу. Проте, особливе враження вчителі отримали від зустрічі та спілкуванні з Першою леді Польщі, пані Агаті Дуда-Корнхаузер.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 633 | Додав: tkachenko | Теги: наука, тренінг, Польща, Освіта, освітяни | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar