Головна » 2014 » Березень » 14 » Українська люта весна
20:38
Українська люта весна

Весна до України прийшла несподівано рано…Ще нещодавно у самому серці столиці лютували морози, скупчувалися злі наміри й палали героїчні вчинки. Сьогодні за вікном +10, та в серцях кожного небайдужого українця віють не менш люті вітри. Вони об’єднують між собою північ і південь, захід і схід, вони єднають Україну.

Наш навчальний заклад у силу об’єктивних причин залишився поза патріотичними акціями майданів країни, політичних перестановок та нововведень. Але кожен член ліцейної родини розуміє власну відповідальність за події у своїй державі.

24 лютого «5 канал» розпочав телемарафон «Небесна сотня», присвячений героям України, які загинули, виборюючи право кожного українця на краще життя. Чернігівський обласний педагогічний ліцей висловлює співчуття родинам загиблих героїв та проводить власний благодійний марафон зі збору коштів на їхню підтримку. Ми вдячні всім, хто вже долучився до нього, і будемо раді матеріальній підтримці нашої ініціативи й надалі.

Учні ліцею оголошують акцію «Листи, що єднають Україну». Ми переконані, що саме діти зможуть об’єднати країну. Протягом місяця ліцеїсти мають змогу написати листи до учнів навчальних закладів східної України та АР Крим. Ми переконані, що наші слова будуть почуті.

Поруч із ліцеєм завжди перебувають випускники. Сьогодні вони – студенти престижних вузів України, і, звісно ж, не змогли залишитися осторонь ситуації в нашій державі.

Нещодавно на електронну адресу ліцею надійшов лист від одного з наших учнів Олександра Портяна. Він – випускник ліцею 2012 року, нині – студент національного університету «Києво-Могилянська академія». Саша брав активну участь в акціях на майдані, займається люстрацією та пише надзвичайні статті про побачене. Ми не могли не познайомити усіх користувачів сайту ліцею з тим останнім матеріалом, який отримали.

Мегажир'є (завантажити/переглянути)

Хочеться додати, що жоден представник країни Ліценія не шкодує про свою національність – українець. У кожного з нас є одна Батьківщина – Україна! Тож давайте берегти її, усвідомивши свою власну значимість у житті держави.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 630 | Додав: tkachenko | Теги: Батьківщина, патріотизм, Україна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar