Головна » 2012 » Грудень » 1 » Україна знайомиться з ліцеєм
17:06
Україна знайомиться з ліцеєм

З 28 листопада по 1 грудня 2012 року у Чернігові відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні інноваційні методики в управлінській діяльності закладів освіти нового типу Чернігівської області». Конференція організована з ініціативи Асоціації «Відроджені гімназії України».

Чернігівський обласний педагогічний ліцей став активним учасником конференції. 28 листопада директор ліцею Коломієць Ганна Василівна виступила з доповіддю «Педагогічна команда як специфічна форма управління навчальним закладом в умовах інноваційної освіти» на пленарному засіданні конференції. А 30 листопада ліцей приймав усіх учасників конференції (понад 60 осіб), презентуючи систему своєї роботи з обдарованою учнівською молоддю регіону.

Керівники інноваційних навчальних закладів України ознайомились з матеріальною базою ліцею, з умовами проживання учнів та організацією їх харчування. Всім цим чинникам елітної освіти здібних дітей з сільської місцевості була дана дуже висока оцінка.

Ліцей презентував свої авторські проекти, які складають основний інноваційний потенціал навчального закладу.

Це педагогічний проект «Перспектива», який має за мету пошук і відбір на навчання в ліцеї учнів регіону з тим, щоб забезпечити рівний доступ до якісної освіти талановитої сільської молоді.

Соціально-педагогічний проект «Паростки екологічної надії» інтегрує і наповнює глибинним духовним змістом всі освітні зусилля ліцею у сфері екокультурного становлення особистості ліцеїста.

Комплексний педагогічний проект «Культурна поліфонія» спрямований на вирішення проблеми аксіологічного становлення молоді, усвідомлення нею структурності світо устрою і свого власного місця у світі.

Ліцей входить у Всеукраїнський реєстр як «Школа сприяння здоров’ю». Щире захоплення учасників конференції викликала авторська система збереження і зміцнення здоров’я ліцеїстів. Окрім програмних уроків фізкультури, ліцеїсти щодня мають годину занять на свіжому повітрі (вони називають її «Година здоров’я»), відвідують басейн, різноманітні спортивні секції. Але родзинкою оздоровчої системи є групи загартування, члени яких поєднують відвідування сауни із всесезонним купанням у р.Десна.

Учасники конференції залишали ліцей з багатими враженнями, щирим захопленням і пропозиціями про співпрацю. Найкоротша, але дуже ємка оцінка була висловлена від імені учасників з Львівської області: «Ми навіть не уявляли, що у нас в Україні є такий навчальний заклад. Це справді європейський рівень!»Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 729 | Додав: tkachenko | Теги: Відроджені гімназії України, Проект, інновація, конференція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 tkachenko • 20:02, 11.12.2012
Так!!! І нехай всі знають ЧОПЛ в Чернігові - це Європа!!!
avatar