Головна » 2015 » Березень » 25 » Україна розквітає в нас!
10:46
Україна розквітає в нас!

Пливе весна над Україною, пройнята співпереживаннями за свою державу в українському літописі ХХІ століття. Учительський, батьківський, учнівський колективи ліцею вирішили написати свою історію у цьому літописі нашої країни.

21 березня відбулося свято Весни «Україна розквітне». Ми з вами маємо усі підстави пишатися тим, що наша Батьківщина мала славні періоди історії, справді легендарних героїв, мужньо переживала найважчі випробування і не скорилася. Кожен клас вирішив розкрити свою історію життя легендарних постатей України.

Першим гетьманом Запорозької Січі, який став на захист українського народу, був Богдан Хмельницький. Тож, І гуманітарний побачив у цій людини той образ, який варто доносити до глядачів.

Духовний світ української нації творять генії української літератури. Довженко, уродженець чарівної закутини української землі, промчав метеором на обрії минулого сторіччя. Про незабутній, зачарований Довженків світ варто говорити, згадувати, співати. І цього дня знову говорив про нього ІІ гуманітарний.

35 світових рекордів за 10 років зміг здобути цей геніальний спортсмен. Він – рекордсмен книги рекордів Гіннеса. Це – Сергій Бубка, президент національного олімпійського комітету України. Образ геніального спортсмена втілили ліцеїсти ІІ фізико-математичного.

Микола Амосов – київський Фауст на зламі сторіч. Його ім’я поряд з Гіппократом, Пироговим, Кохом, Фрейдом, Бехтерєвим у списку ста великих лікарів людства. Про усі досягнення у галузі здоров'я української нації та світу розказав І фізико-математичний, а також учні подарували пам’ятки здоров'я від Миколи Амосова.

Як не тяжко, а треба працювати на українському терені, треба мати на очах наші золоті жовті поля і блакитне небо – ці слова пройшли крізь сторіччя від Софії Русової. І ці слова славетної українки знову звучали у виконанні ІІ біолого-хімічного. На долю української жінки, життя якої – неперевершений успіх і постійне зречення звертали увагу і учні І біолого-хімічного. А говорили і співали вони про Соломію Крушельницьку.

“Мірою культурности всякого народа, – за влучним висловом Івана Франка, – може служити то, як той народ обходиться з жінками”. У нашій Україні здавна шанували дружину, доньку матір – берегиню роду. Театральна студія ліцею у своєму виступі презентувала усім життя сучасної жінки як воно є – на підборах з посмішкою і загадкою, навіть у складних перипетіях буденності.

Яскравим фіналом свята стало дефіле моделей в українському одязі. Усі роботи, представлені на ньому, квітчають країну Ліценію, завдячуючи майстриням – талановитим педагогам ліцею: Інні Борисівні Глінка-Єремко та Галині Анатоліївні Сердюк. Самими ж моделями стали учителі ліцею, що викликало неабияке захоплення в учнів. «Так би вони на уроки до нас ходили!» - лунало звідусіль.

Життя іде. Барвистими маминими рушниками стеляться в широкий світ дороги. Дорослішають діти, сивіють матері – такий закон життя. Але ніколи не старітиме наша українська земля. Її майбутнє в наших руках.

Перегляд фотографій https://plus.google.com/photos/+sergeyrudakov/albums/6129809478784689217

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 595 | Додав: tkachenko | Теги: свято, батьки, діти | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar