Головна » 2016 » Вересень » 13 » Україна перемогла!
12:58
Україна перемогла!

«Спортивна форма – гарне відчуття», - казала нетлінна Ліна Костенко. У ліцеї ж про це знають не з чуток. Здоров’я є однією з найбільших наших цінностей, саме тому 11 вересня 2016 року в країні Ліценії відбулися Олімпійські ігри українських патріотів. У них узяли участь представники всіх курсів, усіх профілів.

Азарт, радість і по-літньому теплі посмішки в осінній день, – саме так можна охарактеризувати учасників цих спортивних змагань, які були поділені на три змішані команди: збірна України, збірна Польщі та збірна Великої Британії, що мали змогу перевірити себе на зібраність та згуртованість у конкурсах «Найбільша рота» та «Єднаймося, друзі» на прудкість у конкурсі «Принеси пораненого» та «Підстав плече другу», на винахідливість і креативність у конкурсі «Як побратими думу гадали», на швидкість у конкурсах «Зроби свій внесок» та «Естафета сильних і витривалих бійців», влучність у конкурсі «Могутня артилерія» та силу в конкурсі «Найсильніший командир». Усі конкурси виявилися надзвичайно цікавими, і кожна з команд продемонструвала себе в них чудово. Хоч надворі поволі почався дощ, цей захід, зігрітий щастям і позитивними емоціями, не розчарував нікого і надав усім нам сил для нового навчального тижня. «Дуже вразила згуртованість команд. Цього року вперше змагаються не профілі, а збірні команди, у які ввійшли по два представники кожного класу. Приємно спостерігати, як вони турбуються один про одного», - ділиться враженнями Антоніна Юріївна Федорченко. І з нею неможливо не погодитися. Ми вітаємо переможців. Бажаємо всім нових звершень і перемог на будь-яких життєвих Олімпах.

Враження збирала Катерина Зорко,
Інформцентр ліцею ШТРИХ

Детальний перегляд: https://vk.com/album-119550809_236073898

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 522 | Додав: tkachenko | Теги: здоров'я, відпочинок, змагання, спорт, ігри | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar