Головна » 2017 » Травень » 12 » Україна – ЄС: можливості та перспективи
10:23
Україна – ЄС: можливості та перспективи

11 травня Чернігівський обласний педагогічний ліцей, як і вся українська спільнота, приєднався до загальнонаціональної акції з підняття Прапора України та Прапора ЄС як свідчення підтримки прагнення України стати повноправним членом Європейського Союзу. Адже саме у цей день Рада Міністрів ЄС приймала рішення щодо надання безвізового режиму Україні.

У цей день рівно о 12.00 на подвір’ї ліцею поруч із українським замайорів синій прапор Європейського Союзу, а вся ліцейна родина прикрасила свій одяг символічними прапорцями Україна-ЄС.

Вагомою подією для усієї Чернігівщини стала зустріч делегації освітян Фінляндії саме в цей день на базі педагогічного ліцею. Гості, а саме Міністр освіти Фінляндії та представниця департаменту освіти, учитель взяли участь у піднятті прапора, а також короткій презентації навчального закладу та круглому столі з педагогами ліцею. Учасники зустрічі обговорили проблеми освіти двох країн. Варто відмітити, що багато з них виявилися спільними. Наприклад, розрив між рівнем освіти у великих містах та віддалених містечках, мотивація учнів до навчання, а також вмотивованість студентів здобувати професію вчителя і працювати за фахом. Також звернули увагу і на національну концепцію «Нова українська школа» та відмітили її позитивні сторони, а також перешкоди, які можуть стати на заваді для її впровадження.

Цей день увійде в історію України як пам’ятна дата прийняття безвізу для всіх українців. А ми переконані, що саме внесок кожного громадянина у процеси євроінтеграції став визначальним для цієї події.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 422 | Додав: tkachenko | Теги: Фінляндія, зустріч, навчання, співпраця, Європа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar