Головна » 2016 » Листопад » 22 » Учні ліцею зберігають енергію
14:14
Учні ліцею зберігають енергію

Роблять домашні завдання та перевіряють показання лічильників учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Із 14 по 20 листопада відбувся тиждень енергозбереження ліцею. Це найкращий спосіб актуалізувати необхідність економії природних ресурсів для забезпечення тривалого існування нашої планети.

Тому в рамках тижнів відбулися ряд активностей як теоретичного, так і практичного характеру. Зацікавленість та обізнаність ліцеїстів у питаннях енергозбереження в побуті знадобились 14 листопада під час інформаційної зустрічі на тему «Програми підтримки енергоефективності – інструмент допомоги багатоквартирним будинкам в питаннях збереження енергоресурсів», яку провела Громадянська мережа ОПОРА.

«Діти як основа майбутнього нашої держави потребують значних знань у різних аспектах життя, у тому числі й щодо енергоефективності. Звичайні правила поведінки в побуті стають звичками і формують раціональне ставлення до наданих ресурсів, привчають не витрачати їх задарма… І коли наші діти знатимуть, як правильно поводити себе у власному будинку, ми не матимемо проблем», – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець. Усі зацікавлені отримали додаткову інформацію у вигляді інформаційних постерів від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». У матеріалах містяться поради щодо підвищення енергоефективності у побуті.

Також протягом тижня відбулися побутові клопоти – чистка від пилу ламп, плафонів, утеплення віконних рам, дверних блоків, працював Енергетичний патруль для моніторингу споживання води та показників лічильників електроенергії. Активізація акцій зі збору відпрацьованих батарейок «Батарейки, здавайтеся!» та пластикових кришечок «Добро жменями» ще раз усім нагадала про важливість сортування сміття. Яскравим акцентом тижня стало виготовлення боксів для збирання макулатури «Зелені бокси для листопаду».

Тож, сподіваємося, що інформований – значить озброєний. У нашому випадку екологічними знаннями та прагненням зберегти природу для майбутніх поколінь.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 394 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, збереження, економія, природа, електроенергія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar