Головна » 2014 » Вересень » 5 » Учні і батьки ліцею підтримали акцію «Ліки замість квітів»
12:50
Учні і батьки ліцею підтримали акцію «Ліки замість квітів»

Не купувати квітів до дня знань, а заощаджені гроші передати на лікування пораненим бійцям. Таку ініціативу батьків більшості українських школярів підтримали у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї.

Зокрема, вчителі ліцею вирішили приєднатися до всеукраїнської акції "Збережи квіти – врятуй життя бійця". Адже, знаючи, що на сході України гинуть люди, або потребують теплих речей чи ліків, витрачати кошти на букет квітів було би нечесно. Таку акцію запропонувала провести у ліцеї серед педагогів ініціативна директор ліцею Галина Василівна Коломієць.

З нею солідарні і учні ліцею "Квіти, які купуємо і даруємо вчителям, вони все одно за пару днів зав’януть, а за ці ж гроші ми можемо врятувати життя людини". Проста філософія дитячих сердець. До того ж, більшість учнів ліцею із сільської місцевості. Тож без квітів на 1 вересня вчителі усе одно не лишилися. Айстри, чорнобривці, жоржини – усі вони вквітчали віночок ліцейних педагогів.

Зібрані кошти за допомогою акції «Ліки замість квітів» (а це 2140 грн) учні перерахували на закупівлю кровоспинних препаратів (Celox Gauze, QuikClot Combat Gauze) та основних компонентів тактичних аптечок першої допомоги (IFAK) для Армії України.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 665 | Додав: tkachenko | Теги: патріотизм, акція, квіти, Допомога, армія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar