Головна » 2013 » Жовтень » 7 » Учительські подорожі навколо світу
17:35
Учительські подорожі навколо світу

Педагогічний тиждень цього року видався напрочуд насиченим та цікавим. І завершився він не меншою феєрією. Поїздка педагогічного та батьківського колективу ліцею у суботу, 5 жовтня стала яскравою крапкою у святкуванні. Відбулася екскурсія до історико-культурного комплексу «Замок Радомисль», який розташований у місті Радомишль (Житомирська область).

«Замок Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. У 1612 році на цьому місці було збудовано «папірню» – укріплену фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль, розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Мики, з іншого – величезним чистим озером. Навколо, як і тисячу років тому – хвойні ліси, що насичують повітря лікувальними ефірними оліями.

Після проведеної реставрації «Замок Радомисль» являє собою повністю відновлену середньовічну фортифікаційну споруду з відтворенням автентичних інтер’єрів XVII-XIX ст. Замок загальною площею 2500 кв. м. не має рукотворного фундаменту, він збудований на гранітній скелі, що уходить вглиб землі на кілометри, і здатний простояти століття. Тут все вражає духом давнини. Величні мури, дубові перекриття під стелями, балкони в концертній залі та бійниці, через які оборонці колись відстрілювалися від нападників.

«Замок Радомисль» сьогодні – це багатофункціональний історико-культурний комплекс. У ньому розташований єдиний у світі Музей української домашньої ікони з експозицією «Душа України», концертна зала для камерної музики, приміщення для урочистих подій, виставок, святкувань, а також трапезна для бенкетів та гостьові кімнати для відпочинку.

Тож, колектив ліцею зміг уповні насолодитися як красою природи, так і процесом виготовлення паперу (найбільш спритні та цікаві змогли навіть придбати сувенірний папір), помилуватися виставковими залами ікон, кімнатами замку.

Усе в цьому місці дихало казкою. Тут же проводилися зйомки телевізійного шоу. Теж, до речі, у стилі давнього королівства. Хочеться, щоб така казка у житті педагогів тривала увесь навчальний рік. Сподіваємося, ліцеїсти забезпечать нам таку забаганку?

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 549 | Додав: tkachenko | Теги: відпочинок, Культура, подорож | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar