Головна » 2014 » Травень » 26 » У пошуках Фортуни
14:33
У пошуках Фортуни

Попри дощ та багаточисленні турботи, які навалюються на старшокласників наприкінці навчального року, 21 травня випускники ліцею, які є учасниками дитячої психологічної служби, відправилися в свою прощальну гру-подорож. Цього разу у пошуках Фортуни.

Знайшли: гарний настрій, сонячні посмішки, творче натхнення, дружню підтримку, щиру любов, які є невід’ємними супутниками удачі. Така палітра віднайдених скарбів стала можливою завдяки першокурсникам, які протягом подорожі влаштовували творчі міні-зустрічі, під час яких випускники мали можливість «попрацювати» над своєю фортуною в дружбі, навчанні, майбутній роботі, дозвіллі, сфері мрій та бажань. Учасників подорожі першокурсники щедро обдаровували власноруч виготовленими оберегами на щастя та удачу. Не обійшлося й без традиційної свічки (влаштованої в незвичному для ДПС місці), чашки чаю та розмови про добрі справи, які вдалося зробити протягом навчального року.

Також випускники отримали медалі та дипломи, які засвідчили їх діяльну позицію у житті ДПС. А ми – надію на те, що набутий ліцейний досвід (у тому числі і в ДПС) ці молоді люди активно транслюватимуть у світ, примножуючи його красу, мудрість та природну щедрість.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 681 | Додав: tkachenko | Теги: дпс, психологічна служба, подорож | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar