Головна » 2016 » Жовтень » 21 » У нас радість!
20:08
У нас радість!

15 жовтня 2016 року перед обдарованими дітьми області вкотре гостинно відкрила двері Дистанційна наукова школа (ДНШ), яка діє на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Учнів та їх батьків зустрічали координатори ДНШ: методист ліцею Катерина Андріївна Литвин, вчитель англійської мови Марина Олександрівна Кияшко та психолог Марина Сергіївна Зуб.

ДНШ – індивідуально зорієнтована форма освітньої взаємодії ліцею зі здібними та талановитими учнями 8 – 9 кл. сільських шкіл області. Метою роботи дистанційної наукової школи є створення усіх умов для забезпечення сільської молоді доступу до якісної освіти, задоволення пізнавальних запитів інтелектуально обдарованих учнів сільської школи у їх підготовці до предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, турнірів, конкурсів-захистів науково-дослідних робіт МАН України, фестивалів та створення для них рівних стартових умов при вступі до вищих навчальних закладів.

Навчання в ДНШ орієнтоване на глибинне вивчення таких предметів як: англійська та українська мови, історія України, фізика та математика, а також хімія та біологія.

Ми буде раді бачити і Вас у рядах наших учнів!
Координатор ДНШ
Методист ліцею
К. Литвин

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 400 | Додав: tkachenko | Теги: абітурієнт, навчання, ДНШ, ліцей, знання | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar