Головна » 2017 » Квітень » 15 » У гості до Русанівського ліцею
10:44
У гості до Русанівського ліцею

У Чернігівському обласному педагогічному ліцеї є гарна традиція – освітні практики у навчальних закладах-партнерах ліцею. Одним із таких є Русанівський ліцей міста Києва. Такі подорожі дають можливість учням ліцею познайомитися з навчальним процесом інших закладів, знайти нових друзів, а також відвідати міста України, аби глибше дізнатися про історію та культуру держави.

Русанівський ліцей відвідали ліцеїсти та ліцеїстки І курсу фізико-математичного профілю Мельник Оля, Потапенко Яна, Іваненко Марія, Каснер Максим, Погребець Сергій, Радченко Денис разом із керівником групи, учителем математики та інформатики Дмитром Валерійовичем Ткаченко. Учасники цьогорічної подорожі діляться своїми враженнями із усім ліцеєм.

«Три дні, протягом яких наша команда знайомилася з містом, пройшли дуже швидко та незабутньо. У суботу-неділю ми взяли участь в олімпіаді з математики та конкурсі ломиголовок, які складалися з двох турів: теоретичного та практичного. Більш цікаво нам було на теоретичній частині, але часу не вистачало. Ще завітали до "Арсеналу ідей", де знайшли багато цікавих речей та винаходів, які самі теж випробовували. Також у неділю ми пішли на НСК "Олімпійський", де проходив футбольний матч "Динамо" - "Олімпік". Перегляд був незабутнім».

«Проживали ми у родинах русанівців, де нас дуже гарно зустріли. У понеділок ми побували на двох уроках української мови в одинадцятому класі. За цей час у формі гри ознайомилися з "мінними точками" ЗНО, таким чином підкорегувавши свої знання з даного предмету. Потім поспілкувалися з адміністрацією Русанівського ліцею та попрощалися зі своїми новими друзями».

«У неділю ми відвідали чудову екскурсію, яку провів викладач геометрії Філіповський Григорій Борисович, який дуже цікаво все розповідав. Також під час прогулянки Києвом, ми зайшли на великодню виставку, де було багато гарних писанок на різноманітні теми. Це були найкращі та найвеселіші дні, проведені з користю. Дорогою до Чернігова, ми згадували найяскравіші моменти, які траплялися з нами під час перебування у столиці. Нам було дуже сумно прощатися з такою дружньою атмосферою, тому ми з радістю чекаємо зустрічі з учнями Русанівського ліцею у літній школі».

Враження збирала
Марія Іваненко


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 362 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, Київ, гостини, Русанівка, Олімпіада | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar