Головна » 2016 » Квітень » 15 » У гості до Русанівського ліцею
22:41
У гості до Русанівського ліцею

До участі у квітень-фест – 2016, що проходив з 09 по 11 квітня 2016 року в одному з найкращих навчальних закладів міста Києва – Русанівському ліцеї, була запрошена команда Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.

Наш навчальний заклад у Києві представили найкращі учні першого курсу, а саме: ліцеїсти фізико-математичного профілю – Бондаренко Влад, Дусь Юлія, Картель Максим, біолого-хімічного профілю – Влад Манько та Мирослава Таран. Гуманітарний профіль у Русанівському ліцеї представляв Євгеній Тарасевич. Керівником команди була призначена Литвин Катерина Андріївна – методист ліцею.

У рамках роботи фестивалю була проведена XXI відкрита олімпіада з математики та XI олімпіада з головоломок. Окрім активної участі в математичних олімпіадах, вихованці ЧОПЛ мали змогу відвідати пари з алгебри та психології в Русанівському ліцеї.

Особливе захоплення викликала в наших учнів культурна програма, яку підготували педагогічна та учнівська команди київських колег. Так, учитель української мови та літератури Оксана Петрівна Авраменко та вчитель історії України Світлана Ористівна Тимошенко провели унікальні пішохідні екскурсії по Печерську, Подолу, Андріївському узвозі, а також Софійській площі, майдану Незалежності. Таке враження, що ми прожили історію заснування, розбудови та сьогодення нашої столиці. Неймовірними легендами була наповнена розповідь про будинок з химерами. Проникливими стали спогади вчителів про трагічні події на Майдані.

Я впевнена, що частими будуть згадки про тригодинну інтерактивну екскурсію по ДП Національному культурно-мистецькому та музейному комплексу «Мистецький Арсенал», оглядини виставки «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова – неймовірне дійство в дев’яти залах.

Справжні усмішки на обличчі найкращих учнів ЧОПЛ викликав перегляд мюзиклу «У джазі тільки дівчата», який представили на огляд артисти Київського національного академічного театру опери. Неймовірне відчуття любові, поваги до своєї культури й музики викликав концерт Національного академічного оркестру національних інструментів України. Учасники цього колективу грали джаз, рок, сучасну музику на народних інструментах!

Ми висловлюємо щиру подяку колективу Русанівського ліцею, зокрема директору ліцею – неймовірно чарівній, турботливій жінці, Ірині Василівні Бельцевич. Теплі слова вдячності висловлюємо й Оксані Петрівні Авраменко – учителю української мови та літератури, а також родинам, які з батьківським теплом приймали наших дітей.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 503 | Додав: tkachenko | Теги: поїздка, Русанівський ліцей, Київ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar