Головна » 2017 » Листопад » 21 » У героїзмі є великий сенс!
20:26
У героїзмі є великий сенс!

21 листопада - непроста річниця для України. Це пам'ятна дата на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року – День Гідності та Свободи.Усі ці буремні події, починаючи з бою під Крутами 1918 року, пригадали учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею під час спільного проекту ліцеїстів І курсу біолого-хімічного профілю та ІІ курсу гуманітарного профілю «У героїзмі є великий сенс». Майдан 2013-го перейшов у іншу фази – Антитерористичної операції, а фактично війну проти України з боку Російської Федерації – «Війни, якої немає». За даними управління ООН з прав людини від 14 квітня 2-14 року до 15 серпня 2017 року задокументовано 34766 постраждалих на Донбасі, серед них військові, цивільні і члени військових груп.

На жаль, бойові дії тривають на території нашої країни і досі. До учнів та запрошених гостей під час заходу звернулася мама учениці І курсу Алла Олександрівна Стельмах. Ця жінка – військовослужбовець Збройних сил України, має медаль за участь в АТО та нагороду за взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня. «На жаль, - зауважила Алла Олександрівна у своєму виступі, ми не змогли побудувати мирну, процвітаючу країну для вашого гідного життя. Тому давайте разом будувати її сьогодні та спільного щасливого майбутнього».

Також на захід завітала унікальна в Чернігівській області, як і у всій країні, родина – «Єдина родина Чернігівщини», громадська організація, створена родинами військових, які загинули у цій війні. До учнів звернулися ініціатори громадської організації Микола Миколайович (голова правління ГО, авт.) та Раїса Олександрівна Шанські, заступник Голови правління Людмила Володимирівна Житнікова та Наталія Миколаївна Бушніна. Їх рідні віддали свої життя за нас з вами, за те, щоб ми не чули вибухів і пострілів за вікном. У героїзмі загиблих є великий сенс, хоча батьки загиблих військових не вважають своїх синів Героями, а переконані, що вони справжні Патріоти своєї країни.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 360 | Додав: tkachenko | Теги: річниця, АТО, свобода, війна, гідність, зустіч | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar