Головна » 2018 » Травень » 24 » У ДНШ – випускний
09:15
У ДНШ – випускний

19 травня завершила свою роботу наукова дистанційна школа при ЧОПЛ . Через її заняття пройшло біля 90 учнів восьмих та дев’ятих класів з різних куточків Чернігівської області. Щомісяця збиратися їм не завадили ні замети, ні карантин, ні різноманітні вимушені зміни в графіках зустрічей. Певно тому, що прагнення до розвитку та пізнання нового було сильнішим за всілякі перешкоди.

Сімдесят учнів ДНШ взяли участь у випускному предметному тестуванні. Приємно привітати тих, кому вдалося завдяки своїй праці та старанням добитися найвищих результатів з математики, біології, англійської мови: Стародуба Миколу, Науменка Володимира, Никипорця Андрія, Ворону Владислава, Овчаренка Петра, Давиденко Дарію, Качуру Вікторію.

За цей час знайшлися і ті учні, які спробували себе зовсім у новій ролі дослідника. І у завершальний день ДНШ наважилися презентувати свої дослідницькі роботи.

Протягом усіх зустрічей в науковій школі збереглася традиція спілкування та творчої взаємодії між ліцеїстами та майбутніми абітурієнтами. Цього разу вони разом намагалися розгадати непрості ломиголовки від Дмитра Валерійовича та зав’язати нові вузлики дружби.

Завершуючи своє навчання в ДНШ, більшість учнів відмітили теплу, невимушену атмосферу, яка допомагала їм розкриватися. Висловлювали щиру подяку педагогам ліцею за цікаві уроки, підтримку та імпульс до розвитку та зростання.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 533 | Додав: tkachenko | Теги: випускний, тестування, ДНШ, вступ, навчання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar