Головна » Останні новини / Події» У ЧОПЛ прозвучав останній дзвоник
12:29
У ЧОПЛ прозвучав останній дзвоник

Свято останнього дзвоника зібрало у родинному колі сьогодні всю ліцейну родину.

Довгоочікувані нагороди отримали учні й учениці, які захищали наукові роботи МАН, брали участь у конкурсах, плідно працювали протягом усього навчального року.

Випускників та випускниць привітали ті, хто точно знають, як досягти успіху - Дмитро Блауш, заступник голови Чернігівської обласної ради, депутат, який побажав обрати свій власний шлях кожному й кожній. Сергій Лепявко, доктор історичних наук вручив свої книги молодим науковцям ліцею - Павлу Трейтяку та Рею Назару. Під час свята до учнівства звернувся Цар Соломон, який своєю мудрістю веде по життю не одне покоління людей. Разом із другокурсниками заклали Сад Царя Соломона на агробіостанції ліцею. Тепер першокурсникам належить збагатити і дбати про нього.

Та найважливіші слова учні й учениці ліцею почули від двох людей - директорки Ганни Коломієць та Наталії Картель, мами випускниці 2021 року. Це і вдячність за ці чудові 2 роки ліцейного життя, і впевненість у світлому майбутньому. А головне - найщиріші побажання зберегти у серці найдорожче - віру в свої сили.

Хвилиною мовчання усі вшанували пам'ять тих військових, які боронили нашу землю на сході України, а зараз оберігають нас з небес. Також кращі учні ліцею поклали квіти до стели Небесної Сотні.

Справжньою родзинкою свята стала презентація форми для вчителів, бренду ліцею, унікальних вишиванок від випускниці ліцею 2006 року Альони Колочко @Alena Layevskaya.

Незрівнянним, святковим вальсом закінчилося святкове родинне коло. Під рушниками-оберегами в руках батьків вийшли за ліцейний поріг 93 випускники та випускниць 2021 року. Нехай доля кожного й кожної буде щедрою на щирих друзів, успіхи, здобутки в усіх сферах.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 143 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar