Головна » 2016 » Вересень » 2 » Творимо свою державу
14:46
Творимо свою державу

Наприкінці серпня уся ліцейна родина традиційно збирається разом на зборі «Натхнення». Цей рік не виняток. Збір відбувся з 30 серпня по 1 вересня в оздоровчому комплексі «Відкриті двері».

Збір «Натхнення - 2016» був присвячений патріотично-екологічній проблематиці, що зумовлена двома чинниками: відзначення 25-річчя незалежності України, на жаль, в умовах гострої військової ситуації в державі, яка потребує підйому патріотичного духу всіх українців, а також екологічною (у широкому розумінні) спрямованістю діяльності ліцею.

У ліцеї розроблений і впроваджується авторський комплексний педагогічний проект «Екосвіт», спрямований на підвищення екологічної культури учнів, глибоке опанування ними екологічних знань, формування в них екологічного мислення, свідомості, культури, екологічних цінностей, об′єднання екології волі, душі, свідомості для глибинного духовного й інтелектуального взаємозбагачення учнів і вчителів.

Основний меседж збору – Україна – наш спільний дім, а ми – юні патріоти, нам плекати сонячне майбутнє вільної, прекрасної держави. Тому кожен день збору був покликаний показати включеність усіх учасників у життя та майбутнє ліцею, свого села чи міста, своєї держави.

Перший день «Це – наше, і це – твоє» був присвячений розумінню, що захоплюючого є в ліцеї та Україні. Акції першого дня ставили на меті показати, що любов до країни, до себе починається з малого – любові та поваги до найпрозорішого в світі озера в твоєму селі чи найбільшого лелечого гнізда на твоїй вулиці. Яскравими активностями стали: «Моя маленька Україна» - інтерактивно-креативне ознайомлення з першокурсниками засобами художньої творчості. Створення портфоліо свого населеного пункту. Усіх захопили патріотичний брейн-шторм «Розумна нація» та спортивно-патріотична теренова гра «СІЧ: сила і честь». Найбільш очікуваним та яскравим моментом першого дня став вечір-презентація 2 курсу у легкій, яскравій і дотепній формі, який мав на меті розповісти глядачам про здобутки і досягнення другокурсників, якими пишається вся країна Ліценія, і якими вони можуть також пишатися.

Другий день збору об’єднав усю ліцейну родину «На хвилі рідної душі», адже передбачав знайомство з педагогами, керівниками творчих студій, друзями ліцею. Відбулися заняття педагогів ліцею за напрямками:

  • Інтелектуальний потенціал України. Клуб «Ерудит».
  • Правова платформа Docuclub. UA.
  • Місцева демократія в дії: що ми можемо зробити.
  • Український культурний Всесвіт.
  • Україна на науковій мапі.
  • Природні скарби нашого краю.

У другій половині дня усіх захопив вихор «Мистецьких подорожей» першокурсників студіями ліцею. Вони відвідали вокальну і студію гри на гітарі, хореографічну студію, майданчики «Аеробіка», «Фінансова грамотність», «Чемність». У цей час другокурсники плідно працювали над пошуками себе. Тих, хто цікавиться англійською мовою до себе на розмову «English to GO!» запросив Олександр Колесник. Про демократію, зміни до Конституцію, проекти «Мій Чернігів – моя Європа» говорили з Оленою Зеленською. А про те, як стати прогресивним лідером на своєму тренінгу говорила Марина Колесник. Усіх творчих ліриків зібрав на розмову випускник ліцею, молодий поет Іван Баран.

Неповторним і довгоочікуваним акцентом другого дня стала презентація загону маестро, вожбату та першого курсу. Закінчився день дискотекою та прощальною ватрою «Віночок українських пісень». Саме тут ліцеїсти, педагоги, вожаті змогли сказати найважливіші слова вечора – ми зробимо нашу Україну вільною, процвітаючою країною. Разом!

Детальний перегляд: https://vk.com/arthellph?z=album-101377805_235528462

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 615 | Додав: tkachenko | Теги: Збір «Натхнення», відпочинок, Збір, літо, табір | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar