Головна » 2013 » Березень » 6 » Треті Дельфійські ігри ліцею
14:37
Треті Дельфійські ігри ліцею

Свято під назвою «Весна. Жінка. Любов» розпочало весну в педагогічному ліцеї 2 березня. Саме із такою тематикою пройшли цьогорічні традиційні, вже треті, Дельфійські ігри ліцею.

При вході до уявної Дельфійської арени одразу відчувається святковий настрій. Дівчатка-квіткарки вертко перебігають між гостями, даруючи свою тюльпанну радість жінкам. Інші дівчатка вправно роздають бажання-мрії і тут же їх виконують. А ще не може не привернути увагу присутніх виставка родинної творчості – тут і вишивки мам і доньок, і різьба по дереву батьків і синів. Ліпка, в’язані речі, мальовані картини, і навіть матрьошки – усе це радує око і додає весняності в настрій цього дня.

Дуже радо зустрічали глядачі гостей свята, які з радістю стали його учасниками. Це клуб спортивного бального танцю «Аеліта», Володимир Петрович Бондаренко – давній товариш ліцею, відомий у Чернігові та за його межами автор віршів та виконавець романсів.

У Дельфійських іграх прийняли участь усі ліцеїсти без винятку – хтось долучився до презентації своєї команди на сцені, а хтось був непомітним через підготовчі та організаційні моменти проведення заходу. Та це в жодному разі не робить внесок останніх у весняне дійство менш вагомим, адже підготовка була надзвичайно ґрунтовною. До того ж, кожен клас заручився підтримкою або батьківського, або педагогічного колективу ліцею.

Треті Дельфійські ігри в педагогічному ліцеї розпочинала родина Костючків із мальовничого села Киселівка Менського району, яка представляла команду І фізико-математичного. Віктор Іванович Костючок, незважаючи на постійні відрядження, над усе любить, коли родина може відпочити з піснею. Тож і на ліцейних іграх вони в повному складі – Віктор Іванович, його дружина-рукодільниця Руслану Олександрівну, дві його сестри продемонстрували нам справжнє родинне тепло та злагоду. А Олександр Костючок, заручившись підтримкою Людмили Геннадіївни Герасимової, концертмейстера ліцею, зацікавив усіх досить професійною грою на саксофоні.

Творчу співпрацю батьків та ліцеїстів продемонстрували команди ІІ фізико-математичного - фольклорний ансамбль «Молодички» в обличчі Антоніни Петрівни Драгун, мами учня ІІ фізмату та її подруги Наталії Іванівни Блудшої запросили усіх козачат та козачок класу до веселого й енергійного танцю. До ІІ природничого в гості завітали теж батьки - це Ігор Павлович Манишев та Микола Іванович Ребенок, які приїхали із села Жукотки Чернігівського району. Ігор Павлович працює на посаді музичного керівника місцевого будинку культури, а Микола Іванович – учителем історії та географії Жукотківської загальноосвітньої школи. А ще Дмитро Олійник і дружні хіміки-біологи запалювали на сцені під гітару та спільний з Дімою спів Андрія Терещенко - керівника гуртка естрадного співу та гри на гітарі ліцею, лауреату Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, володаря титулу «Таланти України» ІІ ступеню.

Олена Іванова – керівник студії авторської пісні міста Чернігова Є-95 і однойменної студії ліцею ступила на дельфійську сцену поруч із ліцеїстками І природничого – Марією Гаврик та Анастасією Ігнатьєвою.

Команда І гуманітарного з радістю провела нам екскурсію в сонячну Барселону та познайомила з видатними постатями – Гераклом, генієм Антоніо Гауді, Монсерат Кабальє і не тільки, традиціями та культурою столиці футболу та фламенко. Допомагали їм у цьому викладачі фізичної культури ліцею – Євгенія Олександрівна Беленова та Валерій Анатолійович Пустовой. Проникливо та емоційно подвиг Матері у роки Великої Вітчизняної війни показали своїм виступом ліцеїсти ІІ гуманітарного, а поруч з ними – їх вихователь Наталія Василівна Сидоренко та керівник літературної студії ліцею Ганна Арсенич-Баран.

Не видалися б Дльфійські ігри такими веселими і вдалими без ще однієї постаті країни Ліценія. Це керівник театральної студії 213+, актор Молодіжного театру Чернігова Олексій Биш, який органічно увійшов у роль Аполлона і весь вечір створював настрій свята.

Спасибі всім, хто долучився до свята в Ліценії і відкрив двері весні! «Всміхайтесь Сонцю, Жінці і Весні!» - до цього нас закликає ліцейний Аполлон. Із ним важко не погодитися!


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1178 | Додав: tkachenko | Теги: свято, дельфійські ігри, батьки, творчість | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar