Головна » 2014 » Вересень » 25 » Тренінг лідерів учнівського самоуправління
14:34
Тренінг лідерів учнівського самоуправління

Ліцейне життя з початком нового навчального року заграло новими відтінками. Виявилися як серед другокурсників, так і першокурсників активні ліцеїсти, які прагнуть змінити життя ліцею на краще, бути активними та дієвими.

Саме для таких учнів у вівторок, 23 вересня відбувся тренінг лідерства та самоуправління. Ліцеїсти познайомилися з основами лідерства, висловили свої думки стосовно цього явища в сучасному суспільстві. Не менш важливим напрямком тренінгу стала робота в мікрогрупах по розумінню соціальних інститутів: уряду, невладних громадських організацій, ЗМІ та громадян через перенесення їх на ліцейне життя. Учні визначилися із ролями та функціями кожної з цих структур, їх вертикальними та горизонтальними зв'язками.

Яким є самоуправління ліцею та яка його структура, як відбувається виборчий процес - усе це та багато іншого чекає на лідерів уже на наступному тижні, 30 вересня, адже з понеділка у ліцеї розпочинаються виборчі перегони-2014. Тож тренінги з учнівського самоуправління продовжують свою роботу для всіх охочих.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 629 | Додав: tkachenko | Теги: самоуправління, суспільство, тренінг | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar