Головна » 2017 » Травень » 23 » Травнівка Миру
07:44
Травнівка Миру

21 травня учні та педагоги Чернігівського обласного педагогічного ліцею провели в чудовому місці Куликівщини – на хуторі Уборки. Саме там цього року відбулася традиційна ліцейна Травнівка Миру згідно з планом заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в закладах освіти області.

Ліцейну родину гостинно зустрів колектив Жуківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на чолі з директором Петром Івановичем Ведмідем, педагогом-організатором Світланою Петрівною Трубою, мамою одного з ліцеїстів, учителем фізичної культури Віктором Олександровичем Герасимнком та творчий колектив Жуківського будинку культури. Чудовим міні-концертом вони звеселяли ліцейну родину на березі мальовничого озера. Господарі підготували також подорож веселковою стежиною для ліцеїстів – вона була насичена випробуваннями на згуртованість, влучність, вміння приймати виважені рішення, застосовувати знання з туризму та першої допомоги. За чудову організацію цієї стежини ми вдячні директорові Куликівського районного центру позашкільної освіти Дороховій Олені Василівні, культорганізатору ЦПО Осмач Ларисі Миколаївні та методисту ЦПО Ларисі Ростиславівні Савенко.

Після усіх розваг та випробувань ліцеїстів пригощали смачним обідом, приготовленим у польових умовах – справжнім кулешем та іншими смаколиками.

У рамках Травнівки Миру усі учасники пригадали тих патріотів, які віддали своє життя за незалежність нашої країни та досі стоять на захисті цілісності держави. А також вшанували пам'ять жертв політичних репресій. Сподіваємося, що ці жахливі події не повторяться, а Україна буде мирною, процвітаючою країною.

Ліцейна родина висловлює подяку усім педагогам Куликівського району, які були залучені до організації і проведення Травнівки Миру. Маємо надію на продовження співпраці у розбудові Нової української школи задля гідного майбутнього нашої країни.
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 633 | Додав: tkachenko | Теги: відпочинок, травнівка, природа, маївка, прогулянка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar