Головна » 2015 » Травень » 19 » Травнівка Миру
17:28
Травнівка Миру

Уся ліцейна родина збирається у травні разом. Для цього є і бажання, і можливості. А головне – традиції. Цього року усіх зібрала Травнівка Миру на території лижної бази урочища Яцево.

Сама Травнівка була покликана показати усім довкола, що діти України за мир, любов та злагоду.

У своїх презентаціях учні розкрили головні чесноти людства – гідність, толерантність, надію, гуманність, щирість та милосердя. А ляльки-мирниці, які зробили учні власними руками, відправляться у подорож до зони проведення АТО – сподіваємося, що вони пришвидшать настання миру в нашій державі.

Ліцеїсти пройшли і своєрідні випробування, адже шлях до миру нелегкий і тернистий. Стежка Миру «Ми славимо нашу Вкраїну єдину» складалася зі станцій «Миротворці», «Битва за мир», «Спільна справа» тощо. Усі вони дали змогу учням згуртуватися та проявити свої найкращі якості. На закритті Травнівки учні поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам політичних репресій, який знаходиться на території бази.

Ми за мир і тільки! Із таким девізом живе ліцей. І Травнівка Миру тому підтвердження.

Детальний перегляд - http://vk.com/album-36694348_215783947


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 724 | Додав: tkachenko | Теги: мир, свято, травнівка, маївка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar