Головна » Дистанційне навчання» Тиждень здоров'я в ЧОПЛ
09:53
Тиждень здоров'я в ЧОПЛ
У середу, 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров`я. Запрошуємо всіх долучитися до активностей традиційного Тижня здоров’я, що відбувається в ліцеї щороку.
До кінця тижня збираємо ваші спортивні таланти та ваші захоплення - поезію, малювання, музику та співи (спортивна тематика або тема здоров`я). Ви маєте можливість презентувати їх у зручній для вас формі - можна зробити фото або відео. Надсилайте їх на електронну скриньку vpustov123@gmail.com (Валерій Пустовой). Також можна відправляти через вайбер або фейсбук будь-кому з учителів фізичної культури.
У середу з 14.00 до 17.00 пропонуємо зіграти по одній партії у шашки онлайн. Перемагаєте ви - матимете найкращу оцінку в світі з фізкультури, а Валерій Анатолійович зробить 20-ку віджимань від підлоги. Програєте ви - виконуєте свою улюблену вправу (за бажанням і можливостями звісно). Ось покликання на гру https://gamelayer.ru/igra-shashki-po-seti-s-druzyami.html (можна з ПК або телефону, але обов`язковим є наявність інтернет-з`єднання). Усі деталі напишемо в середу зранку. Нічого завантажувати не треба, просто перейти за лінком, обрати гру онлайн, увійти в кабінет та ввести пароль.
Запрошуємо усіх провести цей тиждень з користю для здоров’я! Учні й учениці ІІ курсу біолого-хімічного профілю вже з нами. Приєднуйтеся й ви!

Категорія: Дистанційне навчання | Переглядів: 48 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar